Zachęta Sp.j. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Zbigniew Kaleta Adam Kaleta

Kraków

Opinie o Zachęta Sp.j. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Zbigniew Kaleta Adam Kaleta

Żenada 2014-02-06 23:45:51
Nie polecam nikomu pracy w tejże placówce. (usunięte przez administratora), nie liczą się ze zdaniem swoich pracowników, zwalniają bezpodstawnie. Marna pensja. I wg wszystko na najnizszym poziomie.
aga 2014-09-26 09:29:08
Złożyłam cv do tej firmy, napiszcie jaka stawka na starcie i ilość godzin w miesiącu które trzeba przepracować? Czy w ogóle dostaje się umowę o pracę czy na śmieciówce?
były magazynier 2015-05-13 22:20:10
Nie polecam. Nie ze względu na personel ,bo ludzie bardzo mili (nawet kierowniczki) ale ze względu na tragiczne warunki pracy. Zero przestrzeni magazynowej a towaru w brud. Dział handlowy zamawia takie ilości,że nie sposób tego pomieścić. Ilość towaru nieadekwatna do zapotrzebowania i magazynier musi sobie z tym poradzić,pomimo że to nierealne. Ciągle pretensje i zwiększanie wymogów za mizerną wypłate (podstawa + premia uznaniowa) to daje około 1900 zł netto. Sklepy ogólnie pełna prowizorka. Sala zrobiona kosztem magazynu po to aby napchać jak najwiecej towaru na sale. Na niektórych sklepach podobno duży problem ze szczurami.
Plusy tej pracy to umowa o prace po 3 miesiącach,8 h pracy od pon - pt ,Niedziele dodatkowo płatne ,uprzejmy personel,częste urlopy i dni wolne.
Minusy to marny pieniądz,12 h w soboty (dwie w miesiącu) ,brak warunków do pracy,brak przestrzeni magazynowej,problemy z gryzoniami ,chore wytyczne z działu handlowego,rzucanie ze sklepu na sklep personelu,Nagłe przeniesienia na inny sklep oraz niesamowity kocioł w okresy świąteczne.
To tyle,mam nadzieje że pomogłem :)
były magazynier 2015-05-13 22:25:43
PS.
Oczywiście 8 h dziennie dla magazynierów. Weekendy wolne.
Dziewczyny natomiast 8 h dziennie na dwie zmiany,Dwie soboty w miesiącu i dobrowolne niedziele dodatkowo liczone
Zostaw swoją opinię o Zachęta Sp.j. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Zbigniew Kaleta Adam Kaleta - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zachęta Sp.j. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Zbigniew Kaleta Adam Kaleta