Eko Higiena Sp. z o.o.

Sierosław

Opinie o Eko Higiena Sp. z o.o.

anonim 2011-08-31 12:01:31
Jestem pracownikiem eko i uważam, że jest to świetna firma, super atmosfera pracy, fajni współpracownicy, dobre warunki.polecam
3
OD BYLA PRACOWNICA PLESZEW 2016-08-24 10:03:46
ciekawe ile ci zaplacili za ta opinie. Pracownicy masakra na kazdym kroku donosza do szefa a szef "W" to juz bez komentarza. ODRADZAM ZDECYDOWANIE TA FIRME
2
zatroskana 2016-08-31 20:51:16
Porządnych ludzi zwalniają, ale brudasów co sie nie myją to trzymają bo donoszą co kto mówi,na 30 pracowników 29 to dnosiciele. haha ,choć płaca jest najniższa to zawsze coś,ale warunki pracy skandaliczne. Mam nadzieje że w końcu ktos da znać Inspekcji Pracy.
ILOVEPATRYKAZAPAHOWEGIRY 2016-09-09 09:58:50
co tam jestem to od jednego kolegi z magazynu smierdzi. pomimo stazu w tej firmie ( wbrew pozorom nie jest zadnym kierownikiem) nie nauczył sie ze skarpety zostawione w szafce zatruwają cały magazynek.
normalnie wchodzisz i bije cie w oczy..
Szczytem było gdy latem 2015 , skarpety biły do tego stopnia ze wział je wybrał z litości dla kolegów z pracy i suszył je na klapie bagaznika kolezanki z pracy która o tym nawet nie widziała.
Po za tym gość cwaniaczy, jest takim swoim piłkarzem bo w pracy spędza 2 x 45 min na sraniu a jak na koniec trzeba sie sprężyć robi dogrywke i rzuty karne i tak codziennie...
W biurze każdy każdego zagania, pierniesz i robią z ciebie idiote ( w sumie dla kierowniczki każdy oprócz szefa jest idiotą)
Czy warto podjąc tam pracę? jesli jesteś gejem to warto, bo tam napewno będziesz dymany
1
Zostaw swoją opinię o Eko Higiena Sp. z o.o. - Sierosław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eko Higiena Sp. z o.o.