Miralex Sp. z o.o. Hurtownia Farmaceutyczna

Warszawa

Opinie o Miralex Sp. z o.o. Hurtownia Farmaceutyczna

uuu 2014-07-24 15:27:04
Małe zarobki, brak możliwości rozwoju i awansu, mobbing. W firmie pracuje cała rodzina prezesa. Wyższe stanowiska obsadzone są od lat ludźmi, którzy walczą z ambitnymi i zaangażowanymi pracownikami widząc w nich konkurencją. Doprowadzają do zwolnień ludzi, którzy są dobrymi i uczciwymi pracownikami, tylko dlatego, że widzą ich błędy i są dla nich zagrożeniem. Firma jest źle zarządzana. Pracownicy nie otrzymują podwyżek, są przesadnie kontrolowani i demotywowani.
13
malami 2014-09-12 14:17:30
Niskie zarobki przy wysokich wymaganiach co do pracy- dlugie delegacje, brak systemu motywacji. Brak danych sprzedazowych pozwalających obiektywnie oceniac wyniki pracy. Z firmy poodchodziły fantastyczne osoby z wieloletnim doswiadczeniem gdyz niejednokrotnie byly zastraszane. Dzieje sie tak ze wzgledu na to, ze jest to mala, niewiele znacząca firma rodzinna, znana z megalomanii. Nic ich nie drazni bardziej niz konstruktywna krytyka. Firma nie ma porzanego dzialu kadrowego, zle zarzadza ludzmi. Nie polecam.
10
nie polecam 2014-09-22 12:42:43
Nie polecam. Traktują ludzi przedmiotowo. Rzucają obietnice bez pokrycia (odnośnie premii, stanowiska, awansów). W Warszawie biuro mieści się w lokalu, którego właścicielem jest brat prezesa. Nie jest zatrudniony w firmie, a często przychodzi i instruuje pracowników. Człowiek z dużym mniemaniem o sobie, poniżających innych. Odradzam!
9
Anna 2014-11-24 10:33:12
Nie mają za grosz zaufania do pracowników. Stawiają przedstawicielom dość upokarzające warunki. Dziękuję za taką pracę. Do tego za marne pieniądze!
3
nowy Pracownik 2015-11-14 20:46:03
Potwierdzam, dno, dno, dno, odradzam są bardzo podstępni.
3
Zostaw swoją opinię o Miralex Sp. z o.o. Hurtownia Farmaceutyczna - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Miralex Sp. z o.o. Hurtownia Farmaceutyczna