Wyrzykowska-Rutkowska Katarzyna Apteka

Klewki

Opinie o Wyrzykowska-Rutkowska Katarzyna Apteka

Pacjent 2011-09-23 14:52:52
Świetna,miła obsługa,pani farmaceutka bardzo pomocna,serdeczna i przyjazna. Polecam :)
rokitki5098 2016-02-18 18:49:13
Haha,świetna????Jest odwrotnie.Oszukuje ludzi schorowanych,a mam na myśli,że ta baba paragonów nie daje,tylko zapisuje coś tam w zeszyt.To jest bezczelność.Tam powinna do Klewek urząd skarbowy wpaść!!!!Jak resztę wydają to....potrafi na 2 zl.oszukać i biznes kręci się.Masakra.Nie kupujcie tam lekarstw,są tańsze apteki w Olsztynie,nawet o 15 zl.taniej można kupić.
1
onik 2016-12-26 16:31:46
Bardzo bardzo mila i pomocna kobietka i do tego milo sie na nią patrzy. Nigdy nie zdarzyło sie żeby nie dala paragonu, śmieszne zarzuty na górze :D pomaga biedniejszym dając im leki na zeszyt i wykłada z własnej kieszeni pieniadze a oni oddają potem tygodniami. Robi co moze zeby pacjent byl zadowolony ale wiecznie narzekający i tak przyczepia sie do wszystkiego. Polecam ta aptekę :)
Szanuj się Kaśka 2017-08-09 18:33:24
Dobrze łaskę robić umie lekarzowi, widzieliśmy haaaaaaa przez okno,haaaa.
1
Durex 2017-08-09 18:44:37
Któregoś wieczoru przez okno widzieliśmy jak Kaśka,aptekarka, obciąga kutasa Ćwiartce,ale brecht mieliśmy i mamy do dzisiaj.Szon z niej,ciekawe co Twój mąż na to haaaa.Z przychodni robić pierdolnik? wstydź się ...szonie.Na drugi raz jak zechce ci się ruchać Kaśka zasłon dobrze żaluzje.Wstyd w huj .Bieryj do dzieba bieryj buhaha.Gdzie twoja godność babo.Kutasa doktorkowi robić,kto by pomyślał.Ruchawica i bezwstydne babsko.Ciekawe czy nam loda obciagniesz.Z połykiem czy bez połyku spermy? Widać po tobie że lubisz ,,ten sport,,.Ale na oczach ludzi?szlauf.
WSTYD PROSZĘ PANI OBCIĄGAĆ KUTASA W TAKIM MIEJSCU JAKIM JEST PRZYCHODNIA.:-:-D
WIDZIELIŚMY TO STARUCHO.:-D
1
Zostaw swoją opinię o Wyrzykowska-Rutkowska Katarzyna Apteka - Klewki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wyrzykowska-Rutkowska Katarzyna Apteka