Prywatne PPH LAMIX Mirosław Laszko

Witnica

Opinie o Prywatne PPH LAMIX Mirosław Laszko

Niezadowolony 2012-05-15 14:28:14
Ja nie mam już tak jednoznacznej opinii na tema tej firmy, pracowałem tam prawie 5 lat i na poczatku bylo nie źle (wiadomo stres występował jak w każdej robocie ale dało się żyć). Natomiast ostatni właścicielowi zaczeło byc coraz gorzej tj. wszędzie widział oszustów, złodziej itp. Spadły znacząco wynagrodzenia (u mnie ok 30%) mimo dobrze a nawet bardzo dobrze wykonywanej pracy. A najgorsze że pogorszyła się atmosfera. Na plus kasa zawsze płacona w terminie, czasami nawet wczesniej.
Niedoszły PH 2012-11-01 16:01:28
Dzień dobry! Nie pracowałem w tej firmie. Miałem jedynie okazję ubiegać się o stanowisko PH i chcę się z Wami podzielić moimi wrażeniami.
1. Odpowiadam na ogłoszenie.
2. Otrzymuję kontakt i zaproszenie na rozmowę, która ma się odbyć za 2 tygodnie a prowadzącym ma być krajowy kierownik sprzedaży. Pani zapewnia mnie również, otrzymam potwierdzenie mejlowe telefonicznych ustaleń.
3. Na dzień przed spotkaniem otrzymuję mejla - jest OK.
4. Następnego dnia stawiam się na umówione spotkanie w wyznaczonym terminie.
5. Następuje pierwsza, niemiła niespodzianka - drzwi otwiera mi łysy jegomość w wymiętolonej koszuli i dżinsach, mamroczący swoje imię i nazwisko w taki sposób, że oczywiście nie wiem z kim mam do czynienia.
6. Na wstępie zaznacza, że on tu jest od tego, aby zebrać dokumenty.
7. Siadam przy stoliku i rozwiązuję ni to testy ni to ankiety, raczej takie domorosłe wymysły mające sprawdzić moją wiedzę.
8. W tym czasie wymiętolony gość słuch radia i przegryza słone przekąski.
9. Po pięciu minutach do pokoju dobija się następny kandydat.
10. Kończę testy, dostaję informację, że to na dzisiaj koniec i że w przeciągu 2 tygodni się odezwą.
11. Nie odzywają się. Pewnie nie wypadłem dobrze.
Tyle suchych faktów. Powtarzam raz jeszcze - nie pracowałem tam, ale już taki sposób rekrutacji wiele mówi o firmie i o KKS-sie, który na jednym z portali społecznościowych (\"dla profesjonalistów\"), przedstawia siebie jako człowieka nieustającego sukcesu. Te rekrutację też powinien dopisać sobie do CV.
Bywałem na jeszcze gorszych rekrutacjach. Ale bywałem też na rozmowach w firmach, które są znacznie skromniejsze a ludzie, którzy w nich pracują potrafili podejść z większym szacunkiem do kandydatów.
Pozdrawiam.
RKS 2012-12-06 00:07:17
Pracuję w Lamixie i nie polecam niestety tego pracodawcy. Niestety nie płacą dobrze i niestety nie dają się rozwijać. Durny cennik, dla wszystkich taki sam, brak negocjacji indywidualnej ceny na produkt dla klienta, długi czas oczekiwania na jakąkolwiek decyzję - duży minus dla firmy za to. Plus za to, że - dają umowę o pracę, nie ma umów zlecenie, w terminie płacą pensje.
kandydat 2012-12-28 20:12:31
A ja nie mam takiego zdania jak ty. Byłem również na rozmowach do tej firmy ale w Warszawie. Prawda jest taka że łysego nie spotkałem ale rozmowy prowadził z tego co wiem kierownik sprzedaży karajowej. Osobiście dawno nie byłem na takiej rekrutacji, jestem zadowolony a gość widać ma pojęcie o rekrutacji. Szkoda że się nie dostałem ale widocznie ktoś był lepszy. Siemka
Ela 2013-04-03 13:50:28
Zawsze jak wycieram ekonomik-iem dłonie to robią się suche i zamiast zaoszczędzić muszę wydawać na kremy nawilżające. Buźka Ela
Akordzista 2016-10-14 21:18:32
Ja pracuje w tej firmie pare lat i wiem że nie ma tutaj czegoś takiego jak awans lub zwiększanie swoich kwalifikacji
Dzieje sie źle naprawdę źle . Jakość nawinięcia zwoii dopowadziła to dego że auta stoją pod rampą i czekają na produkt który dopiero będzie produkowany na przetwórstwie a szef mija temat i mówi że jego zwoje sa najlepsze zarobki spadły o pare set złotych a maszyny nie są naprawiane tylko klepane tak aby tylko szły dyrektor firmy widzi wszędzie złodziei i oszustów. Kolegi maszyna została zwolniona jako to powiedział kierownik bo nie ma narazie funduszy na jej naprawę na ostatnim zebraniu szef Mirosław Laszko nawet zaczął wyzywać ludzi. Kilka miesięcy wstecz namawiał pracowników na kogo mają oddać głos idąc na wybory ( podał swojego kolegę ) po wyborach mało odbyć się referendum gdzie również zrobił zebranie i namawiał ludzi na pujście i oddanie głosu przeciwko obecnemu burmistrzowi
Akordzista 2016-10-14 21:21:27
A otóż 3 kobiety obenie pracują przy akordzie na umowe zlecenie i trwa to już pare miesięcy
Zostaw swoją opinię o Prywatne PPH LAMIX Mirosław Laszko - Witnica
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Prywatne PPH LAMIX Mirosław Laszko