Copy World Dariusz Dolata

Poznań

Opinie o Copy World Dariusz Dolata

Leader 2015-10-31 23:17:59
Kiedyś pracowałem tam chwilę, nie było to, czego się spodziewałem. Jednym słowem mówiąc: wyzysk. Miał być tylko serwis a był serwis, magazynier, sprzątacz, chłopiec na posyłki. Pracownicy też nie byli zadowoleni a wcześniej podobno 2 doświadczonych serwisantów odeszło i się serwis posypał. Z opini klientów szef "gbur".
13
pracownik 2016-04-04 10:58:29
Praca w tej firmie to jedna wielka pomyłka, do Twoich podstawowych obowiązków będzie należało taż sprzątanie: zamiatanie, mycie podłóg i wc, odśnieżanie oraz praca magazyniera. Szef należy do tzw. osób „słodko pierdzących”, po za tym sknera, jakich mało, nie ma nawet czystego ręcznika w łazience. Nie polecam, szkoda czasu i nerwów. Motywacji żadnej. Należy uważać także na „Panią kadrową”, bo szybko można się zorientować, że na niczym się nie zna.
9
obiektywny 2016-05-05 11:53:00
Zdecydowanie nie polecam, próbowałem się tam zadomowić ale postawa szefa totalnie to uniemożliwia. Opinia klientów opisana wyżej idealnie pasuje - burak pełną gębą. Starsi pracownicy mawiali, że dostał firmę w spadku i niczego nie wypracował sam - toteż sam się na niczym nie zna.

Napisałbym zdecydowanie więcej ale obawiam się, że byłoby to "FA-PA" :D
13
Zostaw swoją opinię o Copy World Dariusz Dolata - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Copy World Dariusz Dolata