Steel Construct Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o Steel Construct Sp. z o.o.

admin 2015-09-04 03:13:52
Wiesz jakie warunki są w firmie Steel Construct Sp. z o.o., znasz pracę od podszewki? Napisz zalety i pracy w firmie, czekamy na Twoją opinię.
erwin185 2016-04-04 09:30:36
Steel Construct Sp z.o.o i Work Partners Sp z.o.o to jeden własciciel p P.M .Jezeli chodzi o zarobki to gosc placi tylko za mala kase do wykonywanej pracy wszystko na tepa terminy chaty ktore belgowie robia w 5 dni polacy musza zrobic w 2 dni z jezykiem na wierzchu i tak pretesje ze za dlugo.W firmie sami podpierdalacze jeden na drugiego same przydupasy trzeba uwarzac na tłumacza p J.F. Własciciel obiecuje kontrakty 10 miesieczne po jednym kontrakcie mozesz juz nieprzyjechac nawed cie niepowiadomi ze juz nie przyjedziesz radze wszystko zabrac bo przepadnie ,tak ze niewierzcie zabardzo panu P.M. gosc nawed nie podziekuje ze u niego zapierdzielales z jezykiem na wierzchu i na koniec cie zrobi dziadem bo zostaniesz z wlasna dzialalnoscia na pastwe losu. UWARZJCIE NA PRZYDUPASÓW I PODPIERDALACZY.
7
ar 2016-06-23 20:15:10
kto to pisal? co za balwan
Zostaw swoją opinię o Steel Construct Sp. z o.o. - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Steel Construct Sp. z o.o.