Sirbud Minari S.A.

Wałbrzych

Opinie o Sirbud Minari S.A.

benedykt 2011-06-09 12:09:53
firma sir bud powinna nazywać się "syf bud".Są to[usunięte przez moderatora] krętacze [usunięte przez moderatora] szczególnie kierownictwo damsko-męskie.Jesteśmy firmą która zrobiła robote a teraz przed odbiorem robia problemy tylko po to żeby nie zapłacić.Wcześniej rozmowa była inna a teraz jest całkiem inna. Pan P[usunięte przez moderatora] i Pani I[usunięte przez moderatora] nie mają zielonego pojęcia o robocie wiedze posiadają tylko z gazet i książek.[usunięte przez moderatora] Nie polecam firmom podwykonawczym współpracy z tym sir-budem.Jak ich ludzie którzy piwo piją notorycznie podczas pracy jak małe dzieci piją mleko strasznie[usunięte przez moderatora] robote to kierownictwo tego nie widzi i póżniej ściany muszą okładać płytami g-k.Tylko niech ktoś się przejdzie i zobaczy w świdnicy na sali gimnastycznej jak jest zrobiona ściana z płyt g-k.Gorzej nie można [usunięte przez moderatora] a wieńce podciągi i inne odlewy be
1
joko 2015-08-18 08:17:30
nie polacam pracy w sirbudzie kierownik do bani kasa do bani syf
Marcin 2016-08-19 02:36:42
Kierowcom nie polecam pracy w tej firmie. Rozlatujace sie betoniarki i wiecznie nie zadowolony samozwancy prezes. Na paliwo do 200 litrowego batu z laska daja po 200 zl:) plus 13 zl brutto godzina.
Zostaw swoją opinię o Sirbud Minari S.A. - Wałbrzych
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sirbud Minari S.A.