Salon Komputerowy Pc-Market Patrycja Pokornicka

Grudziądz

Opinie o Salon Komputerowy Pc-Market Patrycja Pokornicka

waldek471 2014-02-14 10:16:27
Tragedia odradzam wszystkim jakikolwiek kontakt z tym sklepem sprzęt oddany do naprawy gwarancyjnej dwa miesiące temu i w dalszym ciągu cisza i jedynie ciagłe zwodzenie o kolejnym terminie naprawy No i co dziwne podobno jest tam jakaś właścicielka która oczywiście nigdy nie jest osiągalna....najprawdopodobniej jakaś "figurantka" Kpina !!!!!!!!
1
pc-market 2014-02-24 21:05:01
pozdrawiamy konkurencje
1
KAMILA 2014-03-16 16:59:39
TRAGEDIA TO MAŁO POWIEDZIANE!!!!! Zostawiłam laptopa do wyczyszczenia fizycznego,czyli z kurzu. Sprzęt był sprawny ,ale po kilku latach czas było go wyczyścić. Zaniosłam go do PC Market w Alfie.Obsługa bardzo miła,myślałam ,że będę zadowolona. Niestety,trafił mnie szlak. Odebrałam laptopa ,włączam go w domu i myślałam ,że padnę. Okazało się ,że osoba która go czyściła ,uszkodziła mi coś w laptopie.Włączając laptopa ginie obraz ,a przy poruszaniu ekranem wskakują migające,kolorowe pasy.Już przy samym otwieraniu słychać cpyknięcia na zawiasach jakby był niedopasowany przy złożeniu. Oddałam go następnego dnia w to samo miejsce z nadzieją ,że spotkam pana ,który to czyścił i stosownie go potraktuje. Ale była inna zmiana i nie wyzywałam przecież,kogoś kto nie nabroił. Teraz czekam co z nim zrobią ,mam nadzieję ,że drugi pracownik jest bardziej kompetentną osobą,poczekamy zobaczymy. Na obecną chwilę nie polecam tej firmy ,ponieważ zatrudniają niedouczonych pracowników. Wkurzona (usunięte przez administratora)
KAMILA 2014-03-16 17:07:52
TO PO PROSTU ŚMIESZNE ,WŁAŚNIE DOSTAŁAM TELEFON ,ŻE RZECZYWIŚCIE BYŁ NIE TAK ZŁOŻONY,INNY PRACOWNIK GO ZŁOŻYŁ I PODOBNO DZIAŁA. DZWONIĄC POWIEDZIAŁ, ŻE CO MÓGŁ NAPRAWIŁ ,ALE O CPYKAJĄCE OTWIERANIE NIESTETY NIE NAPRAWIĄ BO TEN CO POPSUŁ ,STWIERDZIŁ ,ŻE NIE BYŁO ŚRUBKI I TAKI ODDAŁAM DO NICH.WŁAŚNIE (usunięte przez administratora)
Zostaw swoją opinię o Salon Komputerowy Pc-Market Patrycja Pokornicka - Grudziądz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Salon Komputerowy Pc-Market Patrycja Pokornicka