Mikrotech Piotr Andracki

Nysa

Opinie o Mikrotech Piotr Andracki

Djbum 2014-05-31 10:51:25
Właściciel na oko spoko ale co do babek to tyran(usunięte przez administratora)
grot 2015-11-10 01:08:17
Byłem, pracowałem i widziałem jak firma się zmienia na gorsze.
Z miłej atmosfery zrobił się kocioł i wyścig szczurów.

Ciągłe śrubowanie norm-proszę tylko otworzyć dziennie kilkaset stron a gdzie mowa o przeszukaniu ich.

Płaca minimalna a po odliczeniu kosztów utrzymania komputera-serwisy naprawy, elektryczność, internet itd. zostanie całkiem niewiele. Firma za nic nie wracała.
Czasem dla wybitnie ambitnych były premie. I nowe normy dla reszty.

Plus to elastyczny czas pracy ale nikogo tam nie obchodzi, że akurat internet szwankował, bo nie każdy ma światłowody do domu, a to prądu nie było bo zerwało linie czy jakieś tam prace były prowadzone i każdy taki dzień uszczuplał urlop.

Kadra znerwicowana, opryskliwa, ciągłe stwarzanie atmosfery zagrożenia utraty pracy.

Jeśli nie masz innej alternatywy śmiało składaj papiery. Jeśli do tego masz orzeczenie o chorobach psychicznych to tym chętniej Ciebie powitają-ponad 200% na takie osoby było dofinansowania :D

Zapomnieli o tym, że z pierwszą grupą to jest większość wózkowiczów, którzy często muszą pracować z łóżka by nie dostać odleżyn od ciągłego siedzenia.
Zapomnieli, że na takie osoby 160% płacy minimalnej dostają dofinansowania.

Zapomnieli a może nigdy nie mieli na uwadze, że taka praca to przede wszystkim rehabilitacja społeczna wyalienowanych ludzi.
Zostaw swoją opinię o Mikrotech Piotr Andracki - Nysa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mikrotech Piotr Andracki