Omega Systemy Komputerowe Sp. z o.o.

Piotrków Trybunalski

Opinie o Omega Systemy Komputerowe Sp. z o.o.

admin 2015-10-16 11:43:45
Jak wyglądają warunki pracy w firmie Omega Systemy Komputerowe Sp. z o.o. ? Czy współpraca między pracownikami układa się dobrze? Twoja opinia jest ważna!
mike 2016-09-27 15:45:37
Firma beznadziejna. Naprawdę radzę omijać szerokim łukiem. O zarobkach nie chcę nawet wspominać, bo troszkę więcej niż najniższa krajowa na start, a wymagania chcą jakby płacili kilka tysięcy. Języki obce, prawo jazdy, doświadczenie, dyspozycyjność. Atmosfera w firmie to totalne dno. Właściciele myślą, że jesteś ich niewolnikiem. Mnóstwo pracy, często nadgodziny niepłatne. Mówiąc w skrócie radzę nawet nie wysyłać tam CV, bo szkoda czasu.
8
Tomek 2016-09-30 13:36:32
Zgadzam się z przedmówcą. Byłem tam ostatnio na rozmowie jako handlowiec. Najniższa krajowa, musisz jeździć własnym autem po kraju i wciskać ludziom przestarzałą Symfonie. Sage się sypię, a oni myślą, że ktoś im kupi to coś. Samo traktowanie kandydata już na wejściu świadczy o braku szanowania pracowników w ich firmie. Jak to w Piotrkowie pracodawca traktuję człowieka jak jakiegoś psa. Ciesz się, że masz pracę.
7
Zostaw swoją opinię o Omega Systemy Komputerowe Sp. z o.o. - Piotrków Trybunalski
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Omega Systemy Komputerowe Sp. z o.o.