Autodesk Sp. z o.o.

Warszawa

Opinie o Autodesk Sp. z o.o.

pracownik Autodesku 2011-03-20 04:26:07
Szczerze odradzam pracę w tej firmie. Stosunkowo niskie wynagrodzenie, brak perspektyw rozwoju, nierealne oczekiwania, nieliczenie się z pracownikami, częste zwolnienia, z założenia min. 10% pracowników ma co roku otrzymać negatywną opinię. Jako przykład dodam jeszcze, że na stanowiska managerskie nie są awansowani pracownicy tylko brani ludzie z zewnątrz nie mający o produktach zielonego pojęcia i to oni tworzą nierealistyczne plany rozwoju ukraszane kwiecistymi mowami a za efekt końcowy baty spadają na pracowników.
2
pracownik Autodesku 2011-03-20 04:32:00
Dodam jeszcze, że Autodesk jest korporacją notowaną na giełdzie i jej wyłącznym celem jest sprzedać jak najdrożej przy JAK NAJNIŻSZYCH KOSZTACH. Jeśli chcesz podwyżki większej od inflacji lub awansu to musisz zmienić pracę na inną a to nie jest takie proste bo w umowie masz brak możliwości podjęcia pracy w innej firmie informatycznej przez 6 miesięcy (a mało kto będzie czekał pół roku na pracownika).
2
krakus 2015-01-27 21:41:42
Zdecydowanie odradzam!
Po kilku latach albo staniesz się typowym korporacyjnym szczurem bez jakichkolwiek odruchów moralnych albo tym co zostało po zjedzeniu przez szczury, przetrawieniu i wydaleniu.
W tej korporacji nie jest ważne czy dobrze pracujesz. Ważne jak cię ocenią inni. Szefowie nie weryfikują ocen, oni weryfikują oceny a żebyś od razu nie uciekł to przez pierwszy rok masz spokój (pierwsza ocena po 2 latach).
W praktyce im wyższe stanowisko tym niższe kompetencje...
No i te 6 miesięcy zakazu pracy w innych firmach...
Tu nie chodzi o dobro firmy ale o to żebyś nie mógł podjąć lepszej pracy nawet jeśli nie jesteś doceniany...
A jak możesz być doceniany skoro ilość ocen pozytywnych ma się równać ilości ocen negatywnych (czytaj zwolnień)...
Autodesk to firma wredna dla klientów (ze względów na cenę programów i prawa licencjackie i sponsorownaie organizacji w rodzaju BSA), inwestorów (ze względu na mydlenie oczu innowacyjnością, która nie istnieje), konkurencji (ze względu na bezpardonową walkę z pozycji monopolisty) jak i pracowników (ze względu na sposób ich traktowania, całkowity brak szacunku i tzw. system motywacyjny).
W tej firmie nie tworzy się nowych programów. Jedynym programem który stowrzyła był AutoCAD stowrzony w 1982r. Od tego czasu nowe programy to tylko efekt kupowania innych firm wraz z ich oprogramowaniem którego połowa po paru latach przeważnie znika.
Generalnie chodzi o to żebyś był stażystą aż przestaniesz mieć ochotę na cokolwiek a wtedy i tak wylecisz.
Z Autodesku awansuje się na trzy sposoby: albo znajdziesz lepszą pracę albo cię wywalą albo babrając się w szambie czujesz się niczym ryba w wodzie i zaczyna ci się podobać.
Przy okazji podawanie jakichkolwiek opinii na zewnątrz firmy jest surowo zabronione więc nie można zgodnie z prawem napisać żadnych merytorycznych informacji n.t. tej firmy (i o to chodzi).
Jeśli nie wierzysz to spróbuj a sam się przekon
3
inny pracownik ADSK 2015-01-30 17:20:27
Też mam bardzo negatywną opinię. Niespełnione obietnice i wyścig szczurów w pigułce.
Mówią że dobrze płącą ale moja opinia jest taka że wypłaty są poniżej średniej. Opinie innych pracowników są takie same.
Brak kompetencji i znajomości produktów przez menedżerów poraża.
To typowy "dead end job" w którym zamiast awansować swoich pracowników biorą ludzi z zewnątrz. Dlaczego? Bo kompetentne osoby stanowiły by dla nich niewyobrażalne zagrożenie...
Zostaw swoją opinię o Autodesk Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Autodesk Sp. z o.o.