PrimaCo Sp.j.

Szczecin

Opinie o PrimaCo Sp.j.

Marek 2015-03-12 22:19:42
spółka jawna już praktycznie nie istnieje, a na sp.Z o.o. lepiej uważać
12
Sandra 2015-08-13 21:21:00
Nie polecam
9
Marcin 2016-02-18 15:22:22
O sp. Z o.o.: Na rozmowie o pracę obiecuje się gruszki na wierzbie, a potem się okazuje, a to że kwota brutto a nie netto, a to znowu że premia tylko od części zleceń, potem znowu, że po odjęciu kosztów podstawowej wypłaty, albo że płatna 2 m-ce po zakończeniu kwartału itp. Nadgodziny nie istnieją, delegacje tylko dłuższe czyli jak wyjazd jest o 4 rano a powrót o 23, to diety nie ma, a kolejnego dnia idziesz na 8 do pracy. Jak już masz należną dietę to wypłata ciągnie się miesiącami, nieduża firma a formalności jak w korporacji.Ta firma to sito, co ok. 2 miesiące ktoś jest zwalniany lub sam odchodzi. Tu nikt nie choruje, bo nie wolno.
Co do plusów- można zdobyć doświadczenie w kontaktach z klientami i sporo się nauczyć, niestety często na naukę brak czasu, trzeba to robić jednocześnie w trakcie pracy nad zadaniem, za co oczywiście płaci klient, a pracownik siedzi nad pracą godzinami w domu, żeby się doszlolić.
Aha, każdy były pracownik, choćby najlepszy według opinii prezesa kończy w rynsztoku... bo to przecież niemożliwe odejść i trafić gdzieś lepiej, realizować się i spokojnie żyć.
12
Zostaw swoją opinię o PrimaCo Sp.j. - Szczecin
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PrimaCo Sp.j.