Iridum Jan Bargiel

Bielsko-Biała

Opinie o Iridum Jan Bargiel

DUD 2012-10-22 16:47:29
Pracuję dla tej firmy już 3 lata . Tak ... to już 3 lata pomocy poszkodowanym w wypadkach.

Osobiście uważam że warto podjąć pracę jako agent tej firmy chociazby ze względu na bogate warunki prowizyjne. Szybko mozna dotrzeć do poziomu prowizji 50% i jest to realne 50%.

Firma solidnie zajmuje się procesem likwidacji szkody, nie boi się spraw trudnych.

W ramach procentu który oferujemy Klientowi ( 15-25%), Klient ma zapewnioną fachową obsługę Kancelarii Adwokackiej i nic za nią nie płaci.

Jako jedyni wysyłamy pełnomocnika poszkodowanych do postępowania karnego przeciwko sprawcy zdarzeń w wypadkach komunikacyjnych.

Do duży +, bo wiele spraw odpada w dużych kancelariach na wstępie gdyż czeka się na wynik sprawy karnej, zapominając że ona ma kluczowe znaczenie przy występowaniu o roszczenia cywilne - odszkodowawcze.

Na pierwsze wynagrodzenie czeka się od miesiąca do kilku miesięcy w zalezności od stopnia skomplikowania sprawy, polecam firmę do współpracy wszystkim chętnym z południowej Polski - woj. śląskiego, małopolskiego, podkarpackiego, mazowieckiego, opolskiego, lubelskiego.

Agenci mają możliwość negocjacji swojej prowizji od 20-50% !

Prowizje wypłacane są agentom co miesiąc, u mnie do 10 dnia każdego miesiąca niezależnie czy kwota jest mała czy duża.

Polecam spróbować ;)
5
Rudy Kot 2013-03-12 19:42:30
Mam do Pana takie pytanie: czy Pan nadal pracuje w tej firmie? Jeśli tak, jaki ma Pan do niej stosunek? Proszę o odpowiedź na maila [usunięte przez moderatora] to dla mnie bardzo ważne, pozdrawiam.
Zostaw swoją opinię o Iridum Jan Bargiel - Bielsko-Biała
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Iridum Jan Bargiel