Financial Expert Sp. z o.o.

Gdynia

Opinie o Financial Expert Sp. z o.o.

kandydat do kandydowania 2012-05-13 13:18:31
Trudno mi określić pracę w Spółce, mogę natomiast co nieco poklikać o rekrutacji. Po pierwsze, Pan rekrutujący nie wiedział, że ma przed sobą kandydata na posadę menedżera. Najpierw zaczął rysować (dosłownie) wizję, w której będę \\\"Kandydatem do pracy\\\", następnie \\\"Specjalistą\\\", później..., a szkoda pisać. Po drugie, w ogłoszeniu jest zawarty przedział wynagrodzenia, nikt jednak nie zagwarantuje stosowną Umową, że wynagrodzenie pracownik co miesiąc otrzyma w wynegocjowanej kwocie. Po trzecie, wynagrodzenie, o którym mowa to świadczenie ze stosunku pracy. W tym wypadku musiał bym założyć działalność gospodarczą i tym samym pozbyć się statusu pracownika. Po czwarte, czas pracy jest nienormowany (choć jak wspomniałem nie ma tu mowy o stosunku pracy).

Trudno mi ocenić czy te niedopatrzenia wynikają z zaniedbań w procesie rekrutacji (dotychczas z czymś takim się nie spotkałem) czy tez są normą w tej działalności. W pierwszym przypadku mogę tylko ws
kandydat do kandydowania 2012-05-13 13:22:50
ciąg dalszy....

współczuć osobom zarządzającym, w drugim z przykrością współczuję pracownikom.
Czy ktoś może się orientuje, czy taka forma rekrutacji to standard w branży? W chwili obecnej u jednego z ubezpieczycieli jest wakat Dyrektora. Boje się składać aplikację, ponieważ nie wiem co na rozmowie może mnie spotkać, a chcę sobie uniknąć zawracania głowy.

I jeszcze jedno. Mam pytane do klientów FE. W jaki sposób jesteście przekonywani do skorzystania z usług Spółki. Czy po tym jak już zostaniecie Klientami również zdarzają się Wam przygody, coś na kształt przedstawionego procesu rekrutacji?
Pozdrawiam i poproszę o szczere odpowiedzi.
JA 2015-01-29 20:40:19
Miałam przyjemność pracować w firmie Financial-Expert. Byłam laikiem w tej branży.pracowałam dwa lata dużo się nauczyłam, Pani Prezes zawsze kompetentna, z dużym pokładem wiedzy. w obecnej firmie której pracuję jest mi łatwiej, ponieważ mogę wykorzystać wiedzę jaką zdobyłam. Nie pracuję w branży finansowej , ale zarządzanie przydaje się w każdej firmie. Dziękuję i polecam,dobra kuźnia kadr
Zostaw swoją opinię o Financial Expert Sp. z o.o. - Gdynia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Financial Expert Sp. z o.o.