Towarzystwo Ubezpieczeniowe Allianz Polska S.A. Oddział

Opole

Opinie o Towarzystwo Ubezpieczeniowe Allianz Polska S.A. Oddział

kalinowy 2012-08-08 11:52:49
Firma ok, trzeba założyć działalność gospodarczą, ale jedyny koszt to preferencyjny ZUS przez 2 lata i paliwo by dojechać do pracy. Mają teraz dość ciekawe dopłaty dla młodych agentów. Ja pracuję pół roku i nie narzekam, choć są tacy że marudzą, ale nie wiele robią w tym kierunku by zarabiać.Trzeba też trafić na dobrego menagera, ale w oddziale opolskim są raczej wszyscy dobrzy.
Jan 2015-04-19 19:16:16
Co za brednie o opolskim oddziale Allianz, Od razu widać że to pisał sam pracodawca lub ktoś w jego imieniu. Po trzech latach pracy mogę stanowczo odradzić. W oddziale jest grupa osób pracująca w tym oddziale od lat czytaj menadżerowie i wyciąga klientów od swoich agentów posyłając ich na dno. Drukowanie list ubezpieczonych przez agentów i przekazywanie ich innym osobom do przejmowania jest na porządku dziennym. Im masz większe sukcesy tym większym jesteś kąskiem do obgryzienia. Strata czasu i pieniędzy z tą firmą. Firma dociera do większych klientów poza plecami agenta, a ma informacje bo przygotowują ofertę dla większych klientów osobiście.
Zostaw swoją opinię o Towarzystwo Ubezpieczeniowe Allianz Polska S.A. Oddział - Opole
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Towarzystwo Ubezpieczeniowe Allianz Polska S.A. Oddział