Tdf Consulting Arkadiusz Pęciak

Bełchatów

Opinie o Tdf Consulting Arkadiusz Pęciak

Były pracownik 2016-02-17 23:21:49
Nie polecam. Szef uważa się za jakiegoś króla w tej firmie, zwykły cwaniak i do tego analfabeta. Straszy pracowników Sądem, chociaż wielu z nich zatrudnia na czarno. W Serwisie każe pracować w niedzielę za którą nie stać go, żeby zapłacić a jak już to marne parę groszy i do tego jeszcze trzeba się prosić o własne pieniądze. Ogólnie firma stoi na krawędzi bankructwa. Nie polecam. Szef nie potrafi zarządzać pracownikami, nie szanuje tych którzy dobrze pracują, lecz tych którzy włażą mu do d...py.
6
obecny pracownik 1 kV E+D. 2016-02-22 19:02:36
pracuje w tej firmie od 2008 roku i przypuszczam, że "były pracownik" jest jednym z tych, którzy w ostatnim czasie mieli okazji wylecieć za swą "jakość" pracy. Praca w niedziele z tego co pamiętam była tylko jedna w tym roku i to za to że "były pracownik" razem z innym byłym pracownikiem woleli robić prywatę niż wypełniać obowiązki firmowe. Kwestia krawędzi bankructwa też jest wyssana z palca. Polecam sprawdzić samemu, niż bazować na opinii "byłych" jakże rzetelnych pracowników :)
Ponadto trzeba mieć tupet pisać takie bzdury anonimowo biorąc pod uwagę, że z firmy w ostatnim czasie odeszło tylko dwóch "wybitnych" fachowców.
1
Chlorek 2016-04-11 16:38:12
Mam nadzieję że ten "wybitny pracownik" to nie ja, nie mam tak nawalone żeby pisać takie głupoty. Szanowałem i szanuję szefa za jego podejście do tematu. Rozstałem się z firmą w zgodzie i nie uważam żeby miało być aż tak źle. Moja opinia o firmie jest jak najbardziej pozytywna.
Zostaw swoją opinię o Tdf Consulting Arkadiusz Pęciak - Bełchatów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tdf Consulting Arkadiusz Pęciak