Śląskie Centrum Pożyczek Jan Fudaliński

Bytom

Opinie o Śląskie Centrum Pożyczek Jan Fudaliński

anonim 2011-07-23 10:16:44
To chyba jakaś pomyłka Pan Rysiu musiał się pomylić bo żaden mężczyzny w tej firmie nie pracuje oprócz właściciela !! A "robota " miła i sympatyczna ?? jeśli chodzi o pracę biurową zbieranie psich odchodów z chodnika i zamiatanie go jak mycie budynku jest miłe w zimie i upale to się zgodzę z tym Panem Rysiem !! ahaa i trzeba pamiętać urlopów nie ma i l4 nie wskazane bo już zaraz po powrocie nie ma się pracy .
nikola 2014-08-08 16:27:01
Aż dziwne,że firma która istnieje tyle lat,ma tylko dwie opinie,co się dzieje z tymi wszystkimi wpisami?Pisałam jakiś czas temu i do tej pory opinii nie ma na forum,wiem jedno,że gdybym poczytała te informacje jakie mam teraz,nigdy w życiu bym tam nie pracowała.
nikola 2014-08-08 16:47:58
Dziewczyny piszcie,jest nas bardzo dużo.To prawda z tymi psimi kupami i nie tylko,bo ludziska też potrafią napaskudzić,trzeba wyjść i sprzątnąć,o urlop też trudno,nic nie zaplanujesz.Ale najgorsze jest to,że pracodawca żle wypowiada się o poprzednich dziewczynach i masz tą świadomość,że ty będziesz następna(czyli za kilka miesięcy)bo tyle pracuje się najdłużej.
nancy 2015-01-07 15:22:28
Stabilna,stała praca,te słowa wypowiada właściciel,tylko że każdy inaczej rozumie te słowa,dla większości oznacza to pracę przez kilka dobrych lat,poczucie bezpieczeństwa itd..W tej firmie praca trwa zaledwie kilka lub kilkanaście miesięcy,szkolenie odbywa się przez pracownicę która samodzielnie pracuje od kilku miesięcy,po to tylko, żeby kogoś zastąpić.Rekrutacja odbywa się co chwila,więc warto się zastanowić dlaczego jest taki przepływ ludzi.
Elizabeth 2016-08-23 15:56:45
Witam , a ja myślę że po prostu ,żeby sobie zasłużyć na zaszczyt pracy dłuższy u Pana Jana trzeba się wykazać.
Osobiście pracowałam u tego Pana 5 lat :) sama się zwolniłam :)
Myłam schody na Powstańców a w nagrodę jak szef otwierał punkt to ja go prowadziłam :)
Więc nie wypisujcie farmazonów jak nie chce sie wam pracować to bogatego męża sobie znajdzcie , który i tak leniuszka porzuci,
Oczywiście gdybym musiała szukać pracy to bym wróciła do Lombardu he he ale nie muszę prowadzę inną działalośc oparta na doświadczeniu jakie uzyskałam u Pana Janka .

Pozdrawiam Panie Fudaliński- Elżbieta .
2
Zostaw swoją opinię o Śląskie Centrum Pożyczek Jan Fudaliński - Bytom
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Śląskie Centrum Pożyczek Jan Fudaliński