Stencel Mariusz Biuro Rachunkowe

Olsztyn

Opinie o Stencel Mariusz Biuro Rachunkowe

klientka 2015-03-06 19:24:02
tragedia, (usuniete przez administratora). ma wiedzę tragiczną, przepracowane dziewczyny popełniają błąd za błędem, część z nich pomyliła zawody. Po kontroli dokumentów przez US mam same problemy. A obiecywał (usuniete przez administratora) że nie będzie podatków. Teraz mam podatki i odsetki. Jakim cudem takie biuro istniej?!
6
zadowolona klientka 2015-04-22 15:11:55
Gratuluję mojej przedmówczyni wiedzy, której brak zarzuca pracownikom moim zdaniem genialnego biura rachunkowego. "A obiecywał że nie będzie podatków" Żadne szanujące się biuro nie mydli w ten sposób oczu, a normalny, świadomy przepisów prawa przedsiębiorca wie, że podatki się płaci skoro się zarabia. Mnie zastanawia jakim cudem ktoś taki jak Pani prowadzi własną działalność.Gratuluję popisu :) A Panu Mariuszowi i pracownicom życzę jak najlepiej. Tak prężnego rozwoju nie ma chyba żadne inne biuro rachunkowe w Olsztynie!
6
M. 2016-10-25 11:52:47
Tragedia! !!

BARDZO NIE POLECAM. Panie się mysla, gubia fv, po 9mc wspolpracy mamy 40tys kosztow nie zaksiegowane! Dobrze ze to sprawdzilam bo bysmy placili zbyt wysokie podatki. Klamią ze to nasza wina.
Zostaw swoją opinię o Stencel Mariusz Biuro Rachunkowe - Olsztyn
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stencel Mariusz Biuro Rachunkowe