Stencel Mariusz Biuro Rachunkowe

Olsztyn

Opinie o Stencel Mariusz Biuro Rachunkowe

klientka 2015-03-06 19:24:02
tragedia, (usuniete przez administratora). ma wiedzę tragiczną, przepracowane dziewczyny popełniają błąd za błędem, część z nich pomyliła zawody. Po kontroli dokumentów przez US mam same problemy. A obiecywał (usuniete przez administratora) że nie będzie podatków. Teraz mam podatki i odsetki. Jakim cudem takie biuro istniej?!
7
zadowolona klientka 2015-04-22 15:11:55
Gratuluję mojej przedmówczyni wiedzy, której brak zarzuca pracownikom moim zdaniem genialnego biura rachunkowego. "A obiecywał że nie będzie podatków" Żadne szanujące się biuro nie mydli w ten sposób oczu, a normalny, świadomy przepisów prawa przedsiębiorca wie, że podatki się płaci skoro się zarabia. Mnie zastanawia jakim cudem ktoś taki jak Pani prowadzi własną działalność.Gratuluję popisu :) A Panu Mariuszowi i pracownicom życzę jak najlepiej. Tak prężnego rozwoju nie ma chyba żadne inne biuro rachunkowe w Olsztynie!
6
Zostaw swoją opinię o Stencel Mariusz Biuro Rachunkowe - Olsztyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stencel Mariusz Biuro Rachunkowe