Esen Wojciech Michorzewski

Włocławek

Opinie o Esen Wojciech Michorzewski

Pompa wspomagania 2014-09-07 13:24:01
Witam.Jak najbardziej nie polecam tej firmy,bo zostałem odzukany.Zamowilem pompę wspomagania w tej niby renomowanej firmie, pompa podziałała jakieś niecałe trzy dni,podany numer na karcie gwarancyjnej działu reklamacji,odebrała po dwóch dniach mało kompetentna osoba, która stwierdziła ze ta pompa sie zepsuła z mojej winy i reklamacji nie uznają,po oddaniu tej pompy do człowieka który regeneruje pompy itp, stwierdził ze była poprostu zbyt ciasno spasowana i sie uszkodziła.Wiec dla mnie są ta OSZUŚCI I NACIĄGACZE
6
pracownik działu reklamacji 2014-09-24 18:59:16
Witam
Ot właśnie taki to był klient, który na portalu oceny pracodawcy ocenia towar, tak samo pompę zamontował bez pojęcia o zasadach z tym związanych.
Zeby było śmieszniej to ja tą reklamację rozpatrywałem ilość brudu jaka była wewnątrz jednoznacznie świadczyła o braku zachowania jakichkolwiek zasad montażu.
Nam kompletnie nie zależy by odrzucać reklamację - natomiast nie mamy w zamiarze naprawiać czyjejś głupoty i niechlujstwa.
Co do oceny pracodawcy oceniam jak najbardziej pozytywnie. Na wszystko są jasne zesady którymi pracownik ma się kierować.
7
Bartek 2017-06-15 11:49:46
Witam, firmy nie polecam!!! To oszuści, trzy razy reklamowałem zawór ERG, raz wymieniony, usterka po 2 tygodniach wróciła, zawór odesłałem został wyczyszczony bo stwierdzili że problemu nie ma, ponownie po czyszczeniu wróciła usterka po 2 tygodniach, odesłałem po raz trzeci, reklamację odrzucili, stwierdzili że zawór zacina się od zabrudzenia, robią wszystko żeby nie uznać gwarancji i zwrócić należnej gotówki ponieważ kończy się gwarancja, człowiek rozpatrujący gwarancję nie ma pojęcia jak działała silnik diesla!!!! Uważajcie na zakupy w tej firmie!!! Z tego co widzę nie jestem jedynym oszukanym Klientem !!!
Zostaw swoją opinię o Esen Wojciech Michorzewski - Włocławek
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Esen Wojciech Michorzewski