Esen Wojciech Michorzewski

Włocławek

Opinie o Esen Wojciech Michorzewski

Pompa wspomagania 2014-09-07 13:24:01
Witam.Jak najbardziej nie polecam tej firmy,bo zostałem odzukany.Zamowilem pompę wspomagania w tej niby renomowanej firmie, pompa podziałała jakieś niecałe trzy dni,podany numer na karcie gwarancyjnej działu reklamacji,odebrała po dwóch dniach mało kompetentna osoba, która stwierdziła ze ta pompa sie zepsuła z mojej winy i reklamacji nie uznają,po oddaniu tej pompy do człowieka który regeneruje pompy itp, stwierdził ze była poprostu zbyt ciasno spasowana i sie uszkodziła.Wiec dla mnie są ta OSZUŚCI I NACIĄGACZE
5
pracownik działu reklamacji 2014-09-24 18:59:16
Witam
Ot właśnie taki to był klient, który na portalu oceny pracodawcy ocenia towar, tak samo pompę zamontował bez pojęcia o zasadach z tym związanych.
Zeby było śmieszniej to ja tą reklamację rozpatrywałem ilość brudu jaka była wewnątrz jednoznacznie świadczyła o braku zachowania jakichkolwiek zasad montażu.
Nam kompletnie nie zależy by odrzucać reklamację - natomiast nie mamy w zamiarze naprawiać czyjejś głupoty i niechlujstwa.
Co do oceny pracodawcy oceniam jak najbardziej pozytywnie. Na wszystko są jasne zesady którymi pracownik ma się kierować.
7
Zostaw swoją opinię o Esen Wojciech Michorzewski - Włocławek
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Esen Wojciech Michorzewski