Micramet Biuro Rachunkowo-Handlowe Danuta Jucha

Rzeszów

Opinie o Micramet Biuro Rachunkowo-Handlowe Danuta Jucha

Mieczysław Kolanko 2011-06-13 12:38:04
Pan Leszek zapewne pomylił firmy. W Micramecie pracują same młode dziewczyny, zaraz po studiach, miłe są to fakt, kilka z nich ma wiedzę, ale czy doświadczenie? Sama pani prezes też przykładem nie świeci, kontak z nią jest fatalny, a ceny ma raczej wysokie jak na rzeszowkie warunki. Zdecydowanie odradzam współpracę.
1
ktos 2014-03-26 19:08:19
Niestety nie polecam tego biura. Stawiają na ilość, nie na jakość. Księgowe, które tam pracują rozliczają po kilkadziesiąt firm i nie ma się co dziwić, że nie mają czasu dla klienta. Przekłada się to na jakość obsługi i rozliczania ksiąg. Sama pani prezes bardzo chłodno traktuje i klientów i pracowników. Na prawdę - są lepsze biura w Rzeszowie oferujące współpracę na dużo lepszych warunkach.
1
mk* 2014-05-02 15:25:20
Odradzam zarówno firmom jak i potencjalnym pracownikom. Firmom nie polecam, ponieważ jakość obsługi pozostawia wiele o życzenia. Cena na początku zachęcająco niska, po czym po kilku miesiącach podwyżka. Za każdą dodatkową rzecz np. wypełnienie wniosku do banku liczą sobie dodatkowe pieniądze. Za to akurat biorą 50zł + vat. Na rzetelną poradę rzadko można liczyć, ponieważ księgowym brakuje wiedzy i doświadczenia. Dodatkowo często musiałem czekać w kolejce do swojej księgowej nieraz i godzinę. Czułem się jak w urzędzie.
(usunięte przez administratora)Moja księgowa rozliczała ponad 100 firm. O rzetelności rozliczeń tych firm można sobie co najwyżej pomarzyć.
Serce 2015-04-18 09:07:04
Pracowałam tam. To był najgorszy okres w moim życiu. Blichtr i robienie z drugiego człowieka głupszego niż jest w rzeczywistości. Do tego chamstwo. Jeśli usłyszysz od pani prezes zwykłe "Dzień dobry" to znaczy że stał się cud. :D
1
Życzliwy 2015-05-14 19:39:15
Kobiety nie pracujcie tam. Za minimalną krajową znajdziecie sobie lepszą pracę. Bez stresu i traktowania jak podczłowieka i narzędzie. Nie pracujcie na takich ludzi. Za granicą by to nie przeszło bo nikt by na takiego człowieka nie pracował.
1
Zostaw swoją opinię o Micramet Biuro Rachunkowo-Handlowe Danuta Jucha - Rzeszów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Micramet Biuro Rachunkowo-Handlowe Danuta Jucha