JWW Biuro Rachunkowe

Wrocław

Opinie o JWW Biuro Rachunkowe

? 2014-06-30 09:03:54
Miałam rozmowę kwalifikacyjną w tym biurze.
Po rozmowie się nie odezwali. Najwyraźniej milczenie jest odpowiedzią.
No cóż, ale sami wyrabiają sobie w ten sposób opinię.
7
Wro 2015-03-20 19:40:42
Również miałam rozmowę w tej firmie, tak samo cisza. Pomimo jasne zdeklarowanego czasu odpowiedzi.
Rozumiem, że firma może nie być zainteresowana ale powinna poinformować o przebiegu rekrutacji.
3
Aleksander Widawski 2015-03-25 17:04:07
Szanowne Panie,

Podczas rozmowy kwalifikacyjnej informujemy kandydatów o przebiegu i sposobie rekrutacji. Jest ona dwustopniowa, ze względu na dużą ilość przeprowadzanych spotkań po pierwszym etapie oddzwaniamy wyłącznie do osób, które pozytywnie zaliczyły testy merytoryczne i językowe.

Osoby te zapraszamy na drugi etap rekrutacji i o jego wyniku informujemy telefonicznie, a wybranego kandydata zapraszamy do siedziby firmy w celu podpisania stosownej umowy.

Brak kontaktu z naszej strony oznacza niezaliczenie części teoretycznej lub braki merytoryczne.

Mimo braku propozycji zatrudnienia, życzę Paniom samych sukcesów zawodowych!

Z poważaniem,

Aleksander Widawski

Wiceprezes Zarządu

JWW Biuro Rachunkowe
L. 2016-03-30 19:10:43
Po drugim etapie rozmowy kwalifikacyjnej nie otrzymałam żadnej informacji zwrotnej, chociaż powiedziano mi, że niezależnie od decyzji uzyskam ją w ciągu dwóch tygodni. Rozumiem, że firma nie była zainteresowana moją osobą, jednak uważam, że takie postępowanie jest nieprofesjonalne.
7
Ela 2017-05-22 09:44:16
Podczas przeprowadzanej rozmowy kwalifikacyjnej kandydat od początku jest informowany o zasadach jej przebiegu. Miałam możliwość wzięcia udziału w jednym z naborów w trakcie którego dostałam również informację po jakim czasie mogę uzyskać odpowiedź. Kandydat jest informowany o wszystkim.
Z resztą, z czasem i przebytymi kolejnymi rozmowami o pracę powyżej wypowiadające się osoby "odkryją" że jest to powszechnie stosowana zasada, i absurdem byłoby oddzwanianie do każdego. Trochę pokory..
3
Aga 2017-06-30 14:32:32
Pracowałam w JWW przez 3 lata na stanowisku asystenckim i administracyjnym. Odeszłam, ponieważ przeprowadziłam się do innego miasta. W biurze panuje przyjazna i rodzinna atmosfera, miłe relacje koleżeńskie. Dobry kontakt z szefem i pozostałymi członkami zarządu, zgrany zespół. Dają szansę każdemu, kto chce się rozwijać i uczyć. Firma cały czas się rozrasta, a wraz z rozwojem pojawiają się kolejne benefity: ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna i karta Multisport. Polecam.
1
Zostaw swoją opinię o JWW Biuro Rachunkowe - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JWW Biuro Rachunkowe