Jurysta Biuro Rachunkowo-Audytorskie Sp. z o.o.

Łódź

Opinie o Jurysta Biuro Rachunkowo-Audytorskie Sp. z o.o.

Marek z produkcji 2014-09-25 12:51:01
Jeżeli JURYSTA bada księgi tak jak Ułamek prowadził księgowość w WUKO Łodż to ja współczuję wszystkim którzy mają podpisaną umowę z JURYSTA , polecam omijać szerokim łukiem tą firmę pseudo fachowców księgowych
2
Brendzel 2014-12-19 15:32:08
Proszę nie korzystać z usług tego biura , jednym z właścicieli jest Adam Ułamek przez którego pracownicy WUKO S.A. od września 2013 nie dostają wypłat , Adam Ułamek wraz z Zbigniewem Wilmańskim doprowadził do bankructwa tak znanego zakładu wstyd i hańba dla takiego działania odpowiedzialni są też Marian Ber były prezes oraz Saski Partners z Warszawy którzy sobie zrobili poligon doświadczalny z normalnego zakładu wypłacając sobie gigantyczne pensje i wyciągając z zakładu wszystko co wartościowe przez 2013 rok zadłużenie wzrosło o 30 milionów zł.Brak reakcji władz Łodzi,radnych,posłów Ziemi Łódzkiej ,dziennikarzy itp. na ten skandal .Proszę sobie zobaczyć co się tam dzieje na Okopowej ! Adam Ułamek jako nieudacznik w księgowości w biurze Jurysta też pewnie prowadzi nieuczciwie i bez wiedzy finanse firm które tam obsługują .
1
Zostaw swoją opinię o Jurysta Biuro Rachunkowo-Audytorskie Sp. z o.o. - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jurysta Biuro Rachunkowo-Audytorskie Sp. z o.o.