Atut Biuro Rachunkowe Agnieszka Klawikowska

Wejherowo

Opinie o Atut Biuro Rachunkowe Agnieszka Klawikowska

Atut = kłamstwo 2012-05-16 18:05:21
Umowy z błędami, ostatnio przegrana w sądzie o zniesławienie. Pełen brak profesjonalizmu, nieznajomość przepisów prawnych, jednym słowem odradzam.
klient 2014-06-23 10:59:41
Jeżeli chcesz poczuć się jak w urzędzie skarbowym-ba lub w urzędzie kontroli skarbowej- to serdecznie polecam.
Ta firma to jakaś pomyłka!
Lucyna 2016-10-19 14:16:45
Szanowni Państwo,
jako były pracownik tego biura mogę napisać jedynie komplementy. Pani Agnieszka jest wspaniałym pracodawcą - ludzkim i uczciwym. Każdemu polecam pracę w tej firmie. Panuje w niej rodzinna miła ciepła atmosfera. Kontrahenci biura to zazwyczaj mili i uczciwi przedsiębiorcy. Właścicielka nie podejmuje współpracy z nierzetelnymi przedsiębiorstwami.
Co do pierwszej wypowiedzi mogę ze 100% pewnością napisać, że ta opinia to kłamstwo. Biuro ATUT nigdy nie miało żadnych spraw sądowych z kontrahentami a Panią Agnieszkę cechuje pełen profesjonalizm i pełna wiedza na temat przepisów podatkowych.
Co do wpisu z dnia 2014-06-23 informuję Panie Marcinie, że biuro rachunkowe prowadzi rzetelną obsługę księgową zatem jeżeli ma Pan problem z dostarczaniem dokumentów i rozliczaniem się to polecam nie prowadzenie działalności gospodarczej.
Jeżeli chcecie mieć Państwo rzetelnie prowadzoną ewidencję oraz nie obawiać się kontroli z US czy UKS w pełni polecam korzystanie z usług tego biura.
ATUT Biuro Rachunkowe w Wejherowie jest dobrym pracodawcą i dobrym solidnym księgowym.
SERDECZNIE POLECAM!
3
Stanisław 2017-03-21 12:35:21
Polecam wszystkim ATUT Biuro Rachunkowe w Wejherowie ! Rzeczowa, profesjonalna obsługa, kompetentne osoby na właściwych stanowiskach. Moja księgowość lśni dzięki Pani Agnieszce i jej współpracowniczkom, otrzymałem pełną pomoc w rozliczaniu grantów unijnych, księgowości a także w pośrednictwie zatrudnienia. Serdecznie Polecam!
1
Zostaw swoją opinię o Atut Biuro Rachunkowe Agnieszka Klawikowska - Wejherowo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Atut Biuro Rachunkowe Agnieszka Klawikowska