Bank Spółdzielczy w Karczewie

Otwock

Opinie o Bank Spółdzielczy w Karczewie

lusia 2015-05-04 09:00:41
Pracowałam w wielu instytucjach ale tam....to wogóle jakieś żarty,niewolnictwo to było nic. Wielki zarząd ze średnim wykształceniem,baby tempe że szok,nie mające pojęcia o współczesnej bankowości.bs karczew-trzymaj sievz daleka
14
Aga 2015-05-06 09:15:21
Bank dla ludzi ,którzy chcą się cofnąć do czasów głębokiego komunizmu.Pracowałam tam pare lat -lata zmarnowane,ceni sie tam ludzi tylko wtedy jak kablują do prezesowej.pozdrwienia dla Małgosi.
10
Ilona 2015-11-24 13:13:17
Cześć, popieram wszystko co wyżej, należy dodać że tam pracownik nie ma nic do powiedzenia - na koniec i tak musi zrobić tak jak Pani Prezes Babcia każe. To jest dzika szajka - Prezesowa lat ze 100, Czarna Mamba no i na końcu sznureczka Gosia (kabel z kredytów nie mający pojęcia o niczym) nawet o własnej higienie. Omijałam ją z daleka i do dziś cały ten kołchoz omijam.
7
taaa 2016-05-15 16:48:21
Hm...kiedy się opuszcza to miejsce to potrzeba czasu aby zrozumieć pewne rzeczy. Ludzie pod wpływem strachu robią dziwne rzeczy...stają się kłamliwi i fałszywi. Z drugiej strony Panie z Zarządu ...cóż własną niewiedzę i nienadążanie za zmieniającym się światem przekładają na znęcanie się na ludziach. Należy tylko współczuć. Szkoda bo mogłoby to być wspaniałe miejsce jest tam tak wiele do zrobienia....ale kto wie...może przyjdą zmiany...mam nadzieję , że kiedyś gdzieś te dwie panie zapłacą za to całe zło, które wyrządziły innym.
3
Klient 2016-09-05 18:49:59
Jestem klientem Banku od wieeeelu lat i niestety muszę przyznać że widać to co się dzieje na zapleczu.Sam byłem świadkiem kiedy Pani Wiesława darła się na pracownika,tylko żona mnie powstrzymala od ingerencji. Pani prezes kobieta wielkiej klasy może faktycznie pogubila się, a może tylko ta mało inteligentna panią trzeba by zwolnić.
8
Zostaw swoją opinię o Bank Spółdzielczy w Karczewie - Otwock
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bank Spółdzielczy w Karczewie