Związek Polskich Artystów Plastyków Zarząd Główny

Warszawa

Opinie o Związek Polskich Artystów Plastyków Zarząd Główny

ktoś 2015-12-28 21:41:15
Gdyby nie prezes JJ to praca była by przyjemna. JJ to tylko mobbing i jeszcze raz MOBBING. człowiek chory ! NIE POLECAM nikomu, chyba ze takim "roztrojonym" osobom jakim jest on sam.
1
nut 2016-02-12 01:23:05
zgadzam się z przedmówcą. cały zarzad - przyczynia się do mobbingu bo przyzwalają na chamskie zachowania prezesa wobec pracowników - baa... nawet przyzwalaja na chamskie odzywki i darcie się do siebie.prezesik Januszek potrafi rozstroić człowieka na łopatki(to samo robił z poprzednimi pracownikami gdy pracowal w swojej miejscowosci), mimo iż sam jest TYLKO malutkim artystOM niewiele wie co się wokół niego dzieje. człowiek dla którego ploty (co kto o nim gdzies tampowiedział) i afery są ważniejsze niż problemy wewnątrz firmy. Nie potrafi rozmawiać z ludźmi.

chcesz być spokojny zdrowy, chcesz się czegoś nauczyć ? NIE IDŹ TAM
Zostaw swoją opinię o Związek Polskich Artystów Plastyków Zarząd Główny - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Związek Polskich Artystów Plastyków Zarząd Główny