Stowarzyszenie Pomocników Mariańskich przy Zgromadzeniu Księży Marianów

Warszawa

Opinie o Stowarzyszenie Pomocników Mariańskich przy Zgromadzeniu Księży Marianów

Vexy45 2015-11-11 10:48:37
Praca nie przebiega w dobrej atmosferze. Nerwowo, krzyki, pretensje. Szefostwo łatwo wpada w gniew z błachych powodów. Spora rotacja pracowników, ktorzy nie wytrzymuja psychicznie napięcia. Terminy nierealne, presja. Pracownicy nie nadążają z obowiązkami, wówczas mówi się im, że się nie nadają i zwalnia. Trudno wytrzymać, ludzie się boją, większość szuka pracy jeszcze tu pracując. Nie można się poskarżyć bo od razu zwolnią. Przed osobami spoza stowarzyszenia trzeba udawac że wszystko jest dobrze. Na wizytacjach również bo inaczej od razu - wypowiedzenie i do widzenia. Kto powie że jest źle traktowany - wypowiedzenie i do widzenia. Kto użyje słowa mobbing - wypowiedzenie i do widzenia. Kto się wstawi za innym pracownikiem, na ktœrego szefostwo krzyczy - bedzie miał przechlapane. Nie ma podwyżek, pensje dla specjalistów po studiach sa takie jak dla sprzątaczki. Kto sie poskarzy na wynagrodzenie - wypowiedzenie i do widzenia. Katolicka organizacja a pracuje sie tam jak w piekle.
8
Gall anonim 2015-11-22 11:10:27
Nie ma prewencji antymobbingowej, nie ma regulaminu pracy. Prośby o powołanie komisji antymobbingowej pozostają nierozpatrzone. Szef zastanawia się tylko nad tym, czy nie zwolnić osoby, która poprosiła o powołanie komisji. Masakra... Pracownik nie ma żadnych praw. Nikt nie zajmuje się kadrami, nie ma się nawet komu poskarżyć, bo można rozmawiać tylko z szefostwem, które jest sprawcą mobbingu i przyznaje rację sobie, obwiniając o wszystko pracowników.
7
Zostaw swoją opinię o Stowarzyszenie Pomocników Mariańskich przy Zgromadzeniu Księży Marianów - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stowarzyszenie Pomocników Mariańskich przy Zgromadzeniu Księży Marianów