ADM Sp. z o.o. Administracja Domów Miejskich

Bydgoszcz

Opinie o ADM Sp. z o.o. Administracja Domów Miejskich

EMIL 2015-04-24 12:25:41
Szkoda słów w ADM Bydgoszcz to na stołkach siedzą jeszcze ludzie wychowani w komunie i nadal tak traktują ludzi. Jak człowiek przychodzi ze sprawą to wszyscy obrazeni dlaczego im się przeszkadza skoro cztery panie w jednym pokoju sobie pija kawę i rozmowa się klei a tu ktoś wchodzi i próbuje załatwić sprawę.Dyrekcja nie lepsza zawsze broni pracownika (typowy PRL) na całym świecie firmy dbają o klientów ale nie tu tutaj pensję pobiera się za siedzenie.
3
BlueTop 2016-05-06 07:10:02
moja sasiadka jest administratorka naszego budynku bozena kaczmarek.bez pytania kogokolwiek zrobila sobie ogrod z kwiatami.nie mozna podjechac autem pod dom ani swobodnie przejsc chodnikiem.jak zaczela sadzic kwiaty pod moimi drzwiami i zaprotestowalem to zostalem wyzwany od chorych psychicznie i ze mam sie cieszyc ze tu jeszcze mieszkam.
3
Zostaw swoją opinię o ADM Sp. z o.o. Administracja Domów Miejskich - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ADM Sp. z o.o. Administracja Domów Miejskich