MAH Zarządzanie Nieruchomościami Magdalena Hałasińska

Wrocław

Opinie o MAH Zarządzanie Nieruchomościami Magdalena Hałasińska

checo 2015-10-07 13:29:16
Pracodawca nierzetelny i niesłowny. Byłam na rozmowie rekrutacyjnej na której od razu mi powiedziano, że zostałam zatrudniona na okres próbny. Na następny dzień dostałam maila i telefon z przeprosinami, że jednak nie zostałam zatrudniona. Podobno właścicielka rozmawiała z pracownikami i powiedzieli jej, że wezmą na swoje barki więcej obowiązków. Podejmowanie decyzji o zatrudnieniu nowego pracownika powinno być przemyślane. Tymczasem ta pani nie wie sama czego chce. Odradzam ubieganie się tam o pracę, bo można usłyszeć po jakimś czasie, że jednak nie zostanie się tam zatrudnionym
1
jakusz 2015-10-09 12:12:21
Dostałam dziś skierowanie z PUP do tego pracodawcy i ta opinia mnie zmroziła. Czy mogłaby Pani przybliżyć na czym konkretnie miała polegać ta praca i jakie warunki Pani zaproponowano? Byłabym ogromnie wdzięczna i będzie mi łatwiej prowadzić rozmowę z tą właścicielką.
1
checo 2015-10-09 22:17:04
Praca miała być na razie na okres próbny, na dwa tygodnie na umowę zlecenie. Właścicielka firmy zapewniła mnie, że jeżeli będę rzetelnie wywiązywać się z obowiązków i współpraca będzie dobrze przebiegać to oczywiście zostanę na dłużej (nie było powiedziane już na jaką umowę, ale mniejsza o to).
U Pani rozumiem, że jest to skierowanie na staż/praktykę?
Jeżeli tak to mogę się domyślać, że w takiej sytuacji właścicielka MAH uznała, że nie opłaca jej się pracownik na którego będzie musiała ponieść koszty (wynagrodzenie i składka zdrowotna), tylko taki na którego nic nie będzie musiała wydawać i jeszcze na nim zarobi. W każdym razie jeżeli podejmuje się decyzje o zatrudnieniu dodatkowego pracownika, to należy ustalić sobie co tak naprawdę mi się opłaca. W tym przypadku ta pani źle rozegrała sytuację i nie powinna robić komuś nadziei na zatrudnienie, bo niestety w moim przypadku długo już szukam pracy w tej branży (u zarządcy nieruchomości)
1
jakusz 2015-10-10 12:56:25
Dziękuję, że zechciała Pani odpisać. Co do mnie - nie chodzi o staż czy praktykę. Właścicielka MAH zgłosiła w PUP chęć zatrudnienia pracownika z własnym samochodem na umowę o pracę z wynagrodzeniem w przedziale 3-4 tys. Takie warunki w tych czasach to rewelacja, dlatego sama poprosiłam PUP o skierowanie. Muszę tam pojechać w poniedziałek ale chciałam wiedzieć czy warto starać się o tę pracę skoro właścicielka jest niewiarygodna, bo w przyszłości może być nieprzyjemne rozczarowanie. Czy może Pani przybliżyć na czym konkretnie miała polegać ta praca i jakie oczekiwania miała właścicielka? Czy zaproponowane wynagrodzenie też było takie jakie określiła w PUP? Te informacje pozwolą mi na zweryfikowanie z kim będę ewentualnie miała do czynienia. Jestem w rozterce, bo określone w ofercie PUP warunki pracy są bardzo korzystne ale z drugiej strony widzę, że ta pani jest niewiarygodna. Serdecznie Panią pozdrawiam i czekam na maila.
1
checo 2015-10-10 15:37:04
Tak jak pisałam wcześniej. Na razie miała to być umowa zlecenie na dwa tygodnie, abym mogła pokazać swoje możliwości. Po tym czasie miało być zatrudnienie na dłużej (na ile i na jaką umowę to już miałam się dowiedzieć podczas pierwszego dnia). Chciałam również zaznaczyć, że mam doświadczenie w tej branży, no ale jak widać to nie pomogło. Praca miała się wiązać ze standardowym administrowaniem nieruchomościami wraz z jeżdżeniem własnym samochodem na wspólnoty. Co do zarobków to nie padła żadna kwota. Ja z tym pracodawcą kontaktowałam się już dużo wcześniej. Właścicielka obiecała mi kilka miesięcy temu, że planuje przeorganizowanie w swojej firmie i się do mnie odezwie. No ale wyszło tak jak wyszło. To, że ta pani mi powiedziała o tym, że pracownicy wolą podwyżkę i wezmą więcej na swoje barki wcale nie musi być prawdą. Właściwie to ciężko cokolwiek teraz stwierdzić, skoro tak jak w przypadku Pani, właścicielka MAH zgłosiła do PUP chęć zatrudnienia pracownika. Może w takiej sytuacji ma jakieś profity z tego tytułu, a zatrudniając kogoś na własną rękę nie dostaje oczywiście nic. Teraz to gdybanie. W każdym razie sama rozmowa kwalifikacyjna była trochę sztywna. Uznałam jednak, że na pani ma taki styl bycia i już. Życzę powodzenia i trochę zazdroszczę, bo ja już od dawna szukam pracy w tej branży we Wrocławiu i na razie nic z tego nie wychodzi. Pozdrawiam.
1
jakusz 2015-10-10 19:41:02
Bardzo gorąco dziękuję Pani za wielką uprzejmość i także życzę Pani powodzenia. Oby znalazła Pani szybko satysfakcjonującą pracę. Pozdrawiam serdecznie.
ox 2016-02-29 13:45:09
Straszny babsztyl. Obiecuje dobre warunki pracy po czym zwalnia cię .
3
Zostaw swoją opinię o MAH Zarządzanie Nieruchomościami Magdalena Hałasińska - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MAH Zarządzanie Nieruchomościami Magdalena Hałasińska