Polgips Leopold Rolek

Warszawa

Opinie o Polgips Leopold Rolek

aisak 2015-02-21 21:58:02
hej ludzi, co się dzieje z firmą polgips? co z właścicielem Leopoldem Rolkiem?? W internecie jest ogłoszenie o sprzedaży zadłużenia prezesa, o co chodzi?? Martwię się bo zamierzałam w ciągu najbliższych lat wybudować dom przez tę firmę. Niestety jeszcze mnie nie stać, ale to kwestia czasu...
energooszczędny 2015-03-16 11:17:33
Też się zastanawiałem kiedyś i poszukałem. Na Panu Rolku ciąży wiele wyroków, pożyczał pieniądze od ludzi i im nie oddawał. Teraz kończą się po kolei sprawy sądowe i niestety, ale Prezes POLGIPS to zwykły złodziej. Okradał innych, żeby samemu się wzbogacić. Nie polecam współpracy z nim.
5
pablo 2016-01-16 00:42:28
Pan Rolek chciał mnie przyjąć na "staż" na pół roku lub rok. Opowiadał o wspaniałych kontraktach, które lada dzień miał podpisywać na inwestycje w różnych krajach. Wspominał nawet, że jest już w podeszłym wieku i szuka kogoś kto przejmie dzieło jego życia i zarazem całą fortunę, którą jest warta jego technologia (z aluzją iż mogę to być ja). Musieliśmy skończyć spotkanie ponieważ miał już umówione kolejne z inwestorami z Libii w sprawie kontraktu na ogromne osiedle. Na szczęście szybko wziąłem nogi za pas. Barwna i elokwentna osoba, jednak mam wrażenie, że takie bajki można wymyślać tylko pod wpływem desperacji.
przedsiębiorca 2016-01-26 12:09:10
Pan Rolek działa tak : Pożycza pieniądze od ludzi obiecując "statki na niebie" i z tych pieniędzy żyje. Ludzi przyjmuje, wykorzystuje ich umiejętności a później rozstaje się, jak ktoś się zaczyna upominać o godziwe wynagrodzenie. To samo dotyczy wszystkich spółek, które powiązane są z p. Rolkiem, czyli Polgips7 Polgips11 - służą tylko do ukrywania majątku przed Komornikami. W zarządzie osoby, które bez skrępowania poświadczają nieprawdę w trakcie postępowań sądowych i zajmują stanowisko w sprawach, w których nie uczestniczyli (dane osób ogólno-dostępne w serwisie Krajowego Rejestru Sądowego). Pan ze Spółki Polgips11 o nazwisku białorusińskim, jest figurantem, któremu rzekomo p. Rolek odsprzedał całość swoich udziałów (ukrywanie majątku przed wierzycielami).
TYM, KTÓRZY MAJĄ POMYSŁ ROZWOJU W OBSZARZE BUDOWNICTWA, Z PEŁNĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ODRADZAM JAKĄKOLWIEK WSPÓŁPRACĘ Z KTÓRĄKOLWIEK Z FIRM POWIĄZANYCH Z PANEM ROLKIEM I JEGO "ZAUFANYMI" LUDŹMI. WYSTARCZAJĄCO DUŻO OSÓB JUŻ OSZUKAŁ. NIE POTRZEBA KOLEJNYCH OSZUKANYCH.
2
Buba 2017-02-22 05:39:07
A ktoś budował ta technologia? W necie o tej cudownej technologii brak jakiejkolwiek wzmianki...
Zostaw swoją opinię o Polgips Leopold Rolek - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polgips Leopold Rolek