Emitor S.C. Zakład Wykonywania Pomiarów

Opole

Opinie o Emitor S.C. Zakład Wykonywania Pomiarów

Op 2014-11-05 18:51:48
Można pisać wiele ale powiem tak NIE POLECAM nikomu kto chce tam znaleźć pracę na lata. Jedynie można zdobyć tam jakieś doświadczenie dla np. kogoś po studiach. Przyczyna brak przestrzegania podstawowych przepisów prawa pracy, zła atmosfera, wykorzystywanie pracowników.
29
zdegustowany 2015-02-10 23:00:40
Firma mocno średnia. Z jednej strony możemy zdobyć cenne doświadczenie w szeroko pojętej branży ochrony środowiska natomiast z drugiej str. musimy ścierać się z zupełnie nielogicznymi posunięciami zarządu, chaotycznym i wielokrotnie krzywdzącym (dla pracownika) systemem zarządzania i wynagradzania. Praca dobra na początek, jednak w dłuższej perspektywie nie polecam, chyba że pasuje komuś ciągłe przyginanie karku i godzenie się nawet z najbardziej nonsensownymi decyzjami zarządu.
23
opolanin 2015-03-07 19:17:52
Bardzo ale o bardzo nikomu nie polecam, miernota szefostwa oraz totalny brak profesjonalizmu, chamstwo ze strony szczególnie jednej z szefowych, która ma wyraźne symptomy choroby psychicznej. Oszukują nie tylko swoich pracowników ale również swoich klientów, (duże zakłady pracy na opolszczyźnie i nie tylko). Pomimo kontroli PIP-u nie wyciągnęli żadnych wniosków i nadal mają prawo pracy za nic. Omijajcie tą firmę z daleka jeśli chcecie żyć normalnie, co do doświadczenia to wcale nie jest tak kolorowo, w każdej innej robocie można zdobyć podobne, ogólnie miernota miernota miernota.
25
anonim 2015-04-10 21:56:33
Co prawda nie pracowałem w tej firmie ale współpracuje. natknąłem się na te opinie ponieważ od jakiegoś czasu widać wielki spadek jakości obsługi klienta i szukałem jakieś opinie. Szkoda bo jeszcze nie tak dawno wspolpraca wyglądała inaczej.
22
stażystka 2015-08-21 08:13:09
Miałam wątpliwą przyjemność odbyć już jakiś czas temu staż w tej firmie, konkretnie w Laboratorium Badania Wody i Ścieków. O ile na początku wydawało się być bardzo przyjemnie, to po czasie zauważyłam chore układy i układziki pomiędzy kierowniczką laboratorium, panią Joanną Narolską a szefostwem. Każde potknięcie/pomyłka pracownika natychmiastowo kończyło się donosem do szefostwa, nawet te najbardziej błahe przypadki. Ponadto kilkukrotnie byłam przypadkowym świadkiem rozmowy właśnie Pani Joanny z P.Teresą (jedna z szefowych) podczas których kłamliwie donosiła (bo tego co mówiła inaczej nazwać nie można) na pracowników tej firmy, nie oszczędzając nikogo. Pozostali pracownicy dali się w większości poznać jako kompetentni, sympatyczni ludzie z dużym poczuciem humoru. Jednak ten cały obraz zdecydowanie psuje osoba kierowniczki LBWIŚ jak i postawa szefostwa tej firmy, którzy (jak wynika z moich obserwacji) nie tylko pozwalają, ale wręcz pochwalają i sami uskuteczniają takie gierki jak kłamanie i donoszenie. Niestety ale taka postawa nie wpływa dobrze na atmosferę pracy i wyniszcza w ludziach motywacje i chęć do pracy. Wiem co mówię, bo gdy skończyłam staż poczułam wielką ulgę że nie muszę już tam chodzić. Nikomu nie życzę pracy w takim chorym układzie.
18
Antiguo 2015-11-02 09:11:50
Wystarczy tylko zobaczyć jakie roszady zaszły w tej firmie na przełomie 1,5 roku. Z tego co wiem wszyscy "starzy" pracownicy opuścili "pępuszków" bo tak do siebie czule mówi Szefostwo.
7
Iras 2016-03-24 14:21:20
Nie ma sie co dziwic pani kierownik ze sie tak zachowuje. Na studiach byla mierna bierna ale wierna! Zakompleksiona po wszechswiat kobieta...zreszta nic dziwnego!
5
Grzyb. 2016-08-07 12:54:23
Nowi pracownicy dostają tam buty po starych, przechodzone nawet po 3 lata.
Czy mam to jakoś komentować?
7
Zostaw swoją opinię o Emitor S.C. Zakład Wykonywania Pomiarów - Opole
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Emitor S.C. Zakład Wykonywania Pomiarów