Ekoid Iwona Majewska-Durjasz

Katowice

Opinie o Ekoid Iwona Majewska-Durjasz

......... 2014-01-04 21:53:35
Zdecydowanie nie polecam współpracy z tą firmą. Liczne błędy merytoryczne w dokumentacjach, poprawki i traktowanie w sposób lekceważący mnie jako inwestora przez właścicielkę firmy panią Iwona Majewska-Durjasz. Ma uprawnienia tylko uprawnienia hydrogeologiczne, a sygnuje swoim podpisem także dokumentacje geofizyczne co jest niezgodne z prawem. Kobieta wyniosła, bez skrupułów. Po rozmowie z nią wynikało, iż to ona jest najważniejsza, ustanawia prawo i jak to ona stwierdziła zawsze można je obejść. Ukierunkowana tylko i wyłącznie na pieniądze.
18
zenon 2014-01-30 15:13:22
Nie polecam współpracy. Nie wiem dlaczego moja opinia zniknęła!
8
Konwalia 2014-08-14 16:53:07
Traktowanie ludzi jako "rzecz" i brak szacunku dla nich jest na porządku dziennym. Pokusiłabym się nawet o stwierdzenie, iż mamy do czynienia z "mobbingiem" który stosuje wobec ludzi tam pracujących. Jak ktoś chce stracić zdrowie to jest to firma stworzona dla niego ...
9
adryd 2014-11-19 20:38:17
jeśli autor tej negatywnej recenzji jest specjalistą, to chyba marnym.
trudno na rynku środkowej Europy trafić na bardzie kompetentną osobę jak Pani Iwona Duriasz. Osobom nieszczęśliwym, sfrustrowanym i pragnącym osiągnięcie porażki ZDECYDOWANIE NIE POLECAM WSPÓŁPRACY!
6
partner 2017-06-07 09:15:06
przeciwnie - dobra firma, za stosunkowo nieduże pieniądze naprawdę rozumie potrzeby inwestora.
Opracowania co prawda może są na mizernym poziomie, ale przecież tu chodzi tylko o korzystnie załatwiony papierek i pozbycie się odpowiedzialności.
2
Zostaw swoją opinię o Ekoid Iwona Majewska-Durjasz - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ekoid Iwona Majewska-Durjasz