www.wojskowe.eu

Łódź

Opinie o www.wojskowe.eu

ziebak 2015-02-19 11:13:34
OMIJAJCIE z daleka sklep WOJSKOWE.EU przy ul. Narutowicza w Łodzi. Szef to mega cham, burak i arogancki dziad, nieslowny i zalosny. Firma wpisana do KRD, nie wywiazuje sie ze swoich zobowiazan finansowych!!!!
3
masakra 2015-09-11 07:25:42
Zgadzam się w 100% z przedmówcą !!! Jeśli chcesz pracować charytatywnie lub jako wolontariusz to polecam schronisko albo inne tego typu instytucje, na pewno nie traćcie czasu na "pracę" w tym sklepie!!! Brud, bałagan i chamstwo szefa. Jeżeli chodzi o pracowników są bardzo pomocni i sympatyczni, a kiedy pojawia się szef atmosfera się zagęszcza;/ Klientom tez odradzam zakupów, asortyment duży, ale wiele rzeczy wybrakowanych i nie posiadających cen, ceny ustalane są indywidualnie przy kliencie raz torba kosztuje 320,00 a za 5 min dla innego klienta 200,00. Szef obiecuje klientom towar na dany dzień klient przychodzi i tego nie ma, ponieważ naobiecywał a i tak ma wyj*** na klienta. Już nie mówiąc o jego chamskim podejściu do klientów... OMIJAJCIE TEN SKLEP !!!
1
Klient 2015-12-16 23:22:46
Jako klient zgadzam się z przedmówcami.
1
Ja 2016-10-05 14:07:08
Prawda!!Niestety...
DlaMnieOk 2016-10-22 16:28:24
Prawda, że szef dość nerwowy i ostry, ale jednocześnie świetny specjalista i uczciwy sprzedawca, potrafi fachowo doradzić i oferuje produkty z najlepszym stosunkiem ceny do jakości, a nie byle jakie, byle wcisnąć.
Sklep wygląda na zabałaganiony przez dużą ilość towaru, ale mi się akurat podoba. Jest klimatyczny, fajnie się go zwiedza i odkrywa co ma do zaoferowania. Warto wpaść i się przekonać.
Jakość produktów wg mnie na dobrym poziomie, znane marki oraz duży wybór ubrań i produktów przydatnych dla służb mundurowych, a także dla "zwykłych" osób cywilnych do noszenia na co dzień.
Jest to sklep z akcesoriami militarnymi, a nie wyprzedażą pluszowych misiów, wygląd jak i obsługa jak najbardziej adekwatne, polecam.
Zostaw swoją opinię o www.wojskowe.eu - Łódź
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie www.wojskowe.eu