Matuszczak Łukasz PPHU Kolba

Będzin

Opinie o Matuszczak Łukasz PPHU Kolba

niezadowolony 2013-01-16 23:53:57
[usunięte przez moderatora] nie jest pracodawcą dla którego warto poświęcić swoje życie zawodowe. Pracując w tej firmie kilka lat, przekonałem się że nie było warto budować tej firmy. Zarobki stały na tym samym poziomie, pomimo rozwoju firmy i coraz to nowym zadań. Nigdy nie zostałem wysłany na żadne szkolenia, chociaż informacja o nich jest zawarta w ofertach pracy. [usunięte przez moderatora] nie jest osobą kompetentną, godną zaufania, nie potrafi motywować ludzi do pracy oraz ma złe podejście do pracowników. Na koniec w ramach podziękowania za uczciwą pracę ostatnia wypłata przyszła bez premii.
NIE POLECAM!!!
3
Zawiedziony 2013-11-19 21:47:10
Firma PPHU Kolba po 6 latach pracy odwdzięczyła się brakiem premii w ostatniej wypłacie, pomimo rzetelnej pracy do końca. Podwyżki i szkolenia to fikcja. To wszystko tłumaczy i nic dodawać nie trzeba. Nie polecam.
3
były pracownik 2014-04-16 17:06:27
(usunięte przez administratora) ludzie z daleka od nich!!!!!!!!!!!
3
ex-pracownik 2014-06-20 09:50:20
Praca w firmie "kolba.pl" to jak zatrudnienie sie w (usunięte przez administratora) pracy. Pan (usunięte przez administratora) wymaga bezwzglednej dyspozycyjnosci i rzetelnosci za ktora oferuje glodowa stawke i umowe zlecenie... Farmazon "rodzinna atmosfera" odnosi sie chyba tylko to powiedzenia "z rodzina dobrze wychodzi sie tylko na zdjeciach". Nie polecam!
2
Joshi 2015-03-05 10:48:36
Możesz podać jakies konkrety, bo właśnie wczoraj miałem rozmowę o prace tam i szczerze, też się zastanawiam czy warto, bo już na samym wejściu gdy czekałem, to równo jebał swojego pracownika ;/ jakie zarobki, jakie umowy? jakie osoby pracują, życzliwe czy raczej nie?
1
Misiek 2017-04-13 14:28:27
Bardzo fajna ekipa, z chłopakami można się dogadać na super ceny, a i też mają dużą wiedzę praktyczną, gdzie chętnie doradzają. Polecam kolba.pl bo mało rzetelnych sklepów z tak dużym asortymentem (DOSTĘPNYM od ręki).
Zostaw swoją opinię o Matuszczak Łukasz PPHU Kolba - Będzin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Matuszczak Łukasz PPHU Kolba