ALLcom Sp. z o.o. Agencja Celna

Gdańsk

Opinie o ALLcom Sp. z o.o. Agencja Celna

oportunista 2011-05-21 00:01:23
Ten tekst to jedna wielka sciema - chyba dzial marketingu w porozumieniu z prezesem firmy to pisał. Odradzam, Ostrzegam i zalecam mocne nerwy w kontaktach z ta agencja celna.
1
anonim 2011-07-27 04:14:43
Jest to fatalna firma do pracy jak i współpracy. Współpracowałem z tą firma i specjalistów to raczej tam nie ma. W tej firmie jest bardzo duza rotacja takze chyba nie jest za dobra jezeli sami pracownicy \"uciekaja\" z allcomu.
3
byla spedytorka 2012-08-14 19:24:34
Musze powiedziec, ze mialam te watpliwa przyjemnosc tam pracowac. Pani prezes to osoba [usunięte przez moderatora], ktora wyzywa i poniza pracownikow. Oczywiscie nie wszystkich, bo niektorzy sobie na to nie pozwalaja. Przede wszystkim kadra kierownicza jest prawie nietykalna choc i im czasem dostaje sie od szefowej. Ale zwyklych, szeregowych pracownikow to wyzywa od najgorszych. Tego nie mozna nazwac inaczej tylko mobing. Sytuacja jest tam nienormalna. Albo musisz wysluchiwac obelgi albo sie zwolnic. Ja wybralam to drugie.Nie polecam nikomu pracy w Allcomie.
2
Zostaw swoją opinię o ALLcom Sp. z o.o. Agencja Celna - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ALLcom Sp. z o.o. Agencja Celna