Sell Global Sp. z o.o.

Kielce

Opinie o Sell Global Sp. z o.o.

arro 2014-11-26 10:37:23
Witam i nikomu nie polecam pracy w tej złodziejskiej firmie . Wypowiadam sie jako kontrahent. Sell Global nie płaci swoim podwykonawcom więc pewnie pracownicy też mają problemy .W trakcie moich upomnień już jedno stanowisko się zmieniło , ciekawe jak szybko odjedzie następca. Nie pracujcie ze złodziejami !!!
5
Firma podwykonawcza- rusztowania 2016-09-17 20:01:56
Spółka założona najwidoczniej w celu żerowania i okradania firm podwykonawczych. Z faktury za miesięczny kontrakt za usługi świadczone dla tej "firmy", wystawionej w kwietniu na 14-dniowy termin płatności, do chwili obecnej(wrzesień) nie zostały przelane środki. Na listy z ponagleniami, oraz telefony brak odpowiedzi.
Radzimy zdecydowanie unikać!
6
atom 2017-09-13 14:48:48
Witajcie,
Firma zdecydowanie żeruje na innych, nawet wygrana w sądzie sprawa nie robi na nich wrażenia. Płacić nie chcą za wykonywane usługi ale na obrońców mają kasę. Jak można z nich ściągnąć pieniądze , może ktoś ma pomysł, bo komornik nic nie robić, bo ponoć nic nie mają..... bez komentarza.
Ludzie uważajcie na takie firmy!!!!
łoś - oszukany jak inni 2017-09-22 14:41:33
właściciel firmy działa celowo na szkodę spółki. Mimo posiadanej wiedzy o złym stanie finansów spółki nadal zaciągał kolejne długi i zobowiązania mając na celu wyprowadzenie jak największej ilości pieniędzy z firmy. Człowiek już raz był karany za przestępstwa gospodarcze obecnie powrócił do procederu pod postacią sell global. Wszystkim oszukanym polecam złożenie na policji zawiadomieniu o popełnieniu przestępstwa.
Zostaw swoją opinię o Sell Global Sp. z o.o. - Kielce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sell Global Sp. z o.o.