Trade Partner Sp. z o.o.

Iwiny

Opinie o Trade Partner Sp. z o.o.

admin 2015-10-10 21:23:04
Wiele osób zastanawia się czy podjąć pracę w firmie Trade Partner Sp. z o.o.. Ich decyzja może zależeć od Twojego komentarza.
2
Mirek 2016-07-26 08:31:01
Czesc, dobra współpraca i zarobki
9
Otwórz Oczy 2017-09-22 18:45:56
Moi drodzy, już Wam mówię jak wygląda sytuacja. Firma zajmuję się głównie produktami bankowymi. Oferują dla niepoznaki ocenianianie kilku produktów, za które de facto nic nie dostajemy. Tradepartner nakłania nas do założenia kont bankowych - ale NIE przez oficjalną stronę banku tylko przez ICH polecające linki. Innymi słowy za każde nasze konto oni zgarniają ładne pieniążki - dla Was ochłapy - o ile w ogóle coś. Do tego żeby założyć konta u NICH na miejscu trzeba skasować COOKIES, zmienić IP- dlaczego ? Bo nie można dostać profitu za założenie wielu kont z jednego ADRESU IP. Cwaniactwo do potęgi. Pseudo zadania, które mamy do wykonania są tylko po to aby AKTYWOWAĆ konta za które oni będą kosić pieniążki. Cwaniactwo do potęgi. Na domiar złego są też ZADANIA polegające na wysłaniu zdjęcia PIERWSZEJ STRONY UMOWY, zdjęcia z LOGOWANIEM itp. - innymi słowy Wasze wszystkie dane osobowe, numery umowy konta BANKOWEGO itd. . Nie zdziwcie się zatem, że za lat kilka przyjdzie Wam wezwanie do zapłaty bo zostaniecie wyrolowani metodą "na słupa".
Zostaw swoją opinię o Trade Partner Sp. z o.o. - Iwiny
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Trade Partner Sp. z o.o.