Auto-Pol- Serwis Sp. z o.o. S.K.A.

Warszawa

Opinie o Auto-Pol- Serwis Sp. z o.o. S.K.A.

APS 2014-09-24 11:40:49
Naprawdę nie polecam, płacą grosze, brak jakiejkolwiek organizacji, na stanowiskach managerskich sama rodzina, która reprezentuje typowo wiejski poziom. Brak stabilności pracy i ciągły niepokój: zburzą czy zostawią. Dam wam dobrą radę OMIJAJCIE
6
APS1 2015-01-22 22:27:55
Prezes tej firmy to jedyny kompetentny człowiek. Reszta to rodzina. Nie mam nic do tego ponieważ to normalne lecz niestety reszta to figuranci nie mający pojęcia o niczym. Dosłownie! Wg mnie dało się wytrzymać jeśli ma się mocne nerwy. Jeśli Prezes miał dobry humor było nawet ok. Pensje parę lat temu były nawet OK ale po obniżkach już słodko nie było.
Brak możliwości rozwoju wszystko w rękach figurantów. Część pracowników wykonywało ich obowiązki.
Prezes bardzo surowy ale wg mnie dało się wytrzymać. Pensje zawsze na czas.
Drugi raz bym tam nie poszedł ze względu na możliwość rozwoju.
1
JAY-Z 2015-01-23 22:01:55
Pracowałem tam parę lat i nie mógł bym się nie zgodzić z przedmówcami. Ludzie którzy tam pracowali tworzyli dobra atmosferę ale zarząd to banda kretynów. Nie ma na nich innego określenia. Prezes potrafił zbesztać każdego beż żadnego większego powodu( w końcu typowy prl ) a jego pachołki w postaci rodziny nie byli w stanie nic zrobić i pewnie dlatego prawie wszyscy którzy tam pracowali odeszli. Rada dla wszystkich którzy chcą tam iść pracować - NIE IDŹCIE TAM
1
ASP2 2015-01-28 10:19:04
Zdecydowanie omijajcie szerokim łukiem tą firmę. Niby zarządza nią 3 prezesów ale dwójka z nich to przydupasy (pracę mają dzięki temu że ożenili się z córeczkami starego) Żadnej decyzji nie mogą podjąc bez konsultacji z głównym prezesem.Nawet nie ma po co do nich chodzić jak jest problem z klientem. Wieczna nie pewność czy w kocu sprzedadzą firme czy nie.
Staremu puszczają nerwy i wyżywa się na pracownikach i czepia o każdą blahostkę. Nie polecam pracy w tej firmie
1
mechanik 2015-05-08 19:22:59
OMIJAJCIE Z DALEKA !!!! Pracowałem w tej firmie około 20 lat.Na początku ( gdy firma się rozwijała i była koniunktura ) było dobrze : zarobki ok i nawet rosły, ludzie kompetentni i nakręcali robotę w firmie. Po jakimś czasie chytry prezes poustawiał swoją rodzinę ( Żona , dwie córki , dwóch zięciów , szfagra z żoną , siostrzeńca z żoną i kilkoro kolegów "z dawnych lat" ). Ludzie ci zupełnie nie znający się na motoryzacji , zarządzaniu czy biznesie wpuścili firmę w szambo i bagno !!! salon cadillaca - niewypał !!reorganizacja firmy - niewypał !!! inwestycja budowlana na miejscu dotychczasowej zabudowy - niewypał!!!
Wybudował sobie i rodzinie kilka domów ( ekskluziw chaty ) tylko zapomniał ,że DOBRYCH PRACOWNIKÓW TRZEBA DOCENIAĆ !!! Bo to oni go utzrymują.
Teraz zostało kilku emerytów ( 1/4 mechaników na jedną zmianę )i firma chyli się ku upadkowi.
Może to i lepiej - jeśli nie masz łba do interesów to się nie bierz za biznes !!! - prezesie Jazowski !!!!!!!!!!!!! wraz z przydupasami.
1
ałtopol pizdopol 2015-06-24 23:13:58
Sama prawda. Nic dodać, nic ująć. Chodź w sumie kilka spraw można były dodać :)
1
APS 2015-08-31 15:16:33
Czysta PRAWDA tragedia szkoda tylko Mechaników co nie mają czym pracować a narzędzia i wyposażenie pamiętają polmozbyt bo oni utrzymują ten "kurnik" i dobrze nazwanych przydupasów prezesa. DZIADOSTWO SKODA SŁÓW
xxx 2015-11-11 14:22:37
I (usunięte przez administratora)prezesa doprowadziły do zamknięcia auto-polu
2
dawny pracownik 2016-05-05 20:45:15
Jak odszedłem z tego palanta, przestałem mieć kłopoty ze wrzodami. Taki to był wrzód.
Ciekawe, kogo teraz łupi prezesik z bożej łaski.
Zostaw swoją opinię o Auto-Pol- Serwis Sp. z o.o. S.K.A. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Auto-Pol- Serwis Sp. z o.o. S.K.A.