Km-Net Marek Soból

Zakliczyn

Opinie o Km-Net Marek Soból

daniel 2012-05-23 17:26:46
miałem styczność z tą firmą, generalnie jak się nie gada bezpośrednio z pracownikiem tylko z szefostwem to gruszki na wierzbie obiecuje a potem jest wielkie [usunięte przez moderatora] z tego, z tego co słyszałem zarobki marne, najniższa a szef i tak zaniża koszty wręcz sugerując, idź na bezrobocie dostaniesz kasę a u mnie będziesz \"pomagał\" i coś za to dostaniesz pod ladą. Zamówienie czegoś droższego graniczy z cudem, albo nie ma na hurtowni, albo będzie za dwa dni a czeka się tydzień, o cenach już nie wspomnę. Zęby coś zamówić trzeba dzwonić i prosić o pozwolenia a na drugi dzień się obrywa że nie zamówione, cóż trudno zamówić jak kredyt wyczerpany albo faktury nie popłacone. generalnie nie polecam, internetu też, więc jak macie możliwość to trzymajcie się z dala od tej \"firmy\"
4
jola 2013-07-13 18:35:19
Nie zgodzę się z Twoją opinią, tym bardziej że tu powinny pojawiać się opinie na temat pracodawcy i pracy w tej firmie a nie kwestii sprzedaży produktów czy usług. Jeśli uważasz, że możesz mieć gdzieś indziej lepiej to daruj sobie opisywanie zatrudniania pod ladą, bo nie jesteś tam zatrudniony, dobrze to zrozumiałam? Mam nadzieję że nie dano Ci tej szansy. Pracownicy od kilku lat są Ci sami więc zakładam, że oferty pracy w okolicy są mało atrakcyjne a pracownicy lojalnie wynagradzani za swoją pracę...A jeśli chodzi o usługi i produkty oferowane w tej firmie to ja akurat nie na narzekam. Wybór produktów dosyć duży, ceny naprawdę konkurencyjne - mam porównanie bo dotychczas zaopatrywałam się w Media Markt i dla mnie 100-500 zł różnicy na niektórych rzeczach to dużo. Czekałam na sprzęt ponad tydzień ale zaoszczędziłam kilkaset złotych i to było dla mnie najważniejsze.
3
abonent 2015-10-02 22:28:29
Chciałbym wspomnieć o usłudze jaką ta firma świadczy tj, internet radiowy. Na początku pięknie wszystko śmiga, a gdzieś po pół roku w moim przypadku zaczyna się problem z pingiem. Bardzo dużo gubi pakietów, przycięcia kilkusekundowe co parenaście sekund. Ich naprawa kończy się na tym że blokują możliwość sprawdzenia pingów (cmd).
1
Trick 2015-11-08 14:51:16
Do Abonent: Też czasowo miałem taki problem z PINGIEM (minęło). Przeszkadza to tylko przy grach i raczej zwykli użytkownicy tego nawet nie zauważają. Szukałem wzmianki o pingu w umie ale nic nie znalazłem. Szukałem też w starej z Orange ale też nic. Wygląda na to płacimy za dostęp do Internetu który niby faktycznie jest a nie za wysokość pinga. Tak swoją drogą ciekawe czy dałoby się to dopisać do umowy wzmiankę o pingu hmm tylko ciekawe ile wtedy by ten net kosztował;)
ktos 2016-08-07 22:44:09
dno to mało powiedziane
tragiczny internet. nie zgadza sie predkosc, tragicznie maly upload, a o normalnym pingu mozna pomazyc
DNO1!!!!!!!!! STRZEC SIE OD TEGO DOSTAWY BO TO JEST PORAZKA NIE INTERNET
DEEP 2016-08-27 15:33:33
Czytałem te opinie tutaj i pytałem kolegi co ma od nich ale wziąłem tego neta bo w sumie nic lepszego w mojej okolicy nie ma (bo o światłowodzie mogę zapomnieć).U mnie ping faktycznie czasem podskoczy ale to może dlatego że łącze się przez router wifi w domu a prędkość - mam pakiet FREE o prędkości 12/20 (zapomniałem do dać że "DO tej prędkości") czyli do 12 i do 20 Mb/s jak to jest w umowie. tester prędkości pokazuje 13/19 Mb/s. Bo tu prędkość jakoś jest dzielona w zależności od pory dnia do południa ma być 12 a po 20 Mb/s. Zobaczymy jak będzie z czasem .... ale kolega w sumie ma chwile i chwali.
Kubuś 2016-09-09 11:39:51
Co to jest upload i do czego potrzebny jest ping ? Jak są z tym problemy to się to gdzieś zgłasza ?
Jaro 2017-02-17 19:34:02
Do Kubuś. PING jest pierwszym członem słowa ping-pong. Słowo to określa grę stołową która z czasem przeniosła się do internetu. Jeśli upload jest słaby to ping nie jest w stanie przenieść piłeczki na drugą stronę siatki czy do tzw -ponga. Jak nie grasz to nie koniecznie cię to dotyczy :) choć może :)
1
Zostaw swoją opinię o Km-Net Marek Soból - Zakliczyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Km-Net Marek Soból