Autokolor Sp.j. Maciej Karol Ukleja

Gdańsk

Opinie o Autokolor Sp.j. Maciej Karol Ukleja

były pracownik 2012-05-04 21:20:10
Czy Pani Mariola jest lub była PRACOWNIKIEM firmu Autocolor Ukleja? Ja sobie nie przypominam. A na pewno nie w oddziale w Gdańsku. Ja na szczęście mam już epizod pracy w tej firmie za sobą. Jak zaczynałem pracę obiecywali mi inne warunki, a potem okazało się, całkiem coś innego. Trafiając tam słyszałem, że na prawdę trzeba się postarać, żeby wylecieć. A potem okazało się, że "żywot" handlowca w tej firmie, to około 1 rok!!! Organizacja pracy w firmie totalnie leżała. Jak sprzedałem coś klientowi, to musiałem to potam sam do niego sam dowieźć!!! A później pretensje, że marnuje paliwo. No i bardzo specyficzna motywacja do pracy. "Jak wyrobisz uzgodniony obrót, to może Cię nie zwolnimy..." Polecam firmę ludziom o mocnych nerwach :-)
1
były pracownik II 2012-05-07 00:38:59
Popieram kolegę w jego spostrzeżeniach ;) Jak chcecie JAKĄŚ robotę to można przymknąć oko, lecz jeżeli chcecie się rozwijać i robić postępy to darujcie sobie pracę w Autokolor Ukleja bo to strata czasu. Co krótki czas zmiana decyzji odnośnie pracy handlowców, nowe produkty, nowe cele i założenia - ogólny galimatias. Brak szacunku dla ludzi, zero szkoleń, ciągłe wymagania i na koniec OPR, że wszystko co robisz jest ZŁE. Zmarnowany czas. Także nie pamiętam aby pracowała jakakolwiek MARIOLA ;) Kolejna ściema. Pierwszy raz widzę aby handlowiec był dostawcą towaru, magazynierem, detalistą, fakturzystą itp.... W tej firmie to norma!
były pracownik 2012-09-15 07:17:58
Jak najbardziej podzielam zdanie moich przedmówców.
Nic dodać nic ująć. A nawet jak cos dodam to i tak właścicieli się nie zmieni.
5
tutu 2015-01-14 21:19:28
Witam, jest oferta na Poznań stanowisko handlowiec powiedzcie coś na temat firmy i zarobków. Praca poukładana czy lipa. Właściciele leją wodę na spotkaniach rekrutacyjnych czy solidni ludzie?
4
profi 2016-07-05 09:16:06
Nie mogę nic napisać o pracy w tej firmie - ale byłem na rozmowie kwalifikacyjnej- i powiem szczerze jeżeli praca wygląda tak jak rozmowa to polecam wszystkim. Pytania w temacie i dowiedziałem się wszystkiego co chciałem.
1
xyz 2017-05-15 21:15:55
O tej firmie krążą legendy a jak to z legendami bywa nikt nigdy ich nie potwierdził. Dla mnie wyznacznikiem jest staż ludzi zatrudnionych w danej firmie. W Autokolor Ukleja większość pracuje powyżej 5 lat więc chyba tak źle nie jest. Zespół jest młody i bardzo zgrany a szef wymagający. Po prostu nie jest to firma dla tych którym nie chce się pracować ale współpraca z nimi to pełen profesjonalizm.
Zostaw swoją opinię o Autokolor Sp.j. Maciej Karol Ukleja - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Autokolor Sp.j. Maciej Karol Ukleja