Insignia Agencja Interaktywna

Kraków

Opinie o Insignia Agencja Interaktywna

bbb 2011-08-31 07:44:48
nie polecam, ludzie odchodza, olbrzymia wymiana kadr, ludzie przytloczeni robotą a nowych nie ma jak zatrudniac, bo nikt nie przychodzi.
1
Hhhh 2013-05-12 17:19:52
Trzymać się lepiej z daleka.
2
Aaa 2013-10-11 16:40:32
Nie zgadzam sie z tymi opiniami.To ajlepsza agencja w jakiej pracowałem. Pracują tu doświadczeni ludzie. Cześć przeszła z najwiekszych agencji z Krakowa. Duże projekty, dużo pracy. Fajny zespół.
wyhn 2014-03-27 19:29:53
Sympatyczny zespół tak jak i atmosfera. Natomiast podział pracy i atmosfera przy samych projektach pozostawia wiele do życzenia. Doświadczeni pracownicy, którzy kręcą się w kółko i denerwują na siebie nawzajem, bo nic nie jest w efekcie zrobione jak powinno. Wina zarządzających firmą. Jeśli jesteś dobry w tym co robisz to nie skazuj się na ciągłe nieporozumienia wynikające z braku podziału obowiązków. Co do z pozoru bardzo przyjaznych kontaktów z prezesami - przychodzisz z problemem, kwestią do rozwiązania i przedyskutowania "Masz problem? Nie radzisz sobie z nim? Przecież jesteś na tym stanowisku i otrzymujesz wynagrodzenie, chyba musisz sobie z tym radzić, czyż nie?" Jeśli zaczynasz swoją przygodę z branżą(usunięte przez administratora) a następnie ciesz się z uzyskanego stanowiska juniorskiego, bo na pewno nauczysz się dużo (zasługa doświadczonych już w branży miłych współpracowników) i wyjdziesz stamtąd z umiejętnościami.

Praca w bardzo sympatycznym gronie nad ciekawymi projektami, jednak jak wyżej - organizacja (która jest tu bardzo ważna jak i terminy) - pozostawiają wiele do życzenia.
4
RekrutujacaSię 2015-12-07 13:39:24
Hej, czy wiadomo jak jest teraz? :)
Zostaw swoją opinię o Insignia Agencja Interaktywna - Kraków
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Insignia Agencja Interaktywna