Imperium Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Czesław Chlewicki

Gliwice

Opinie o Imperium Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Czesław Chlewicki

ala 2012-03-20 13:32:24
firma nie szanuje swoich klientów, arogancja szefostwa to codzienność
1
┌∩┐ 2013-09-27 01:23:09
nie szanują swoich klientów ! kiedy mówią że przekażą sprawę do techników do cisza ktokolwiek wie ktokolwiek widział dno syf i malaria odradzam internetu od tych noobów !! lagi lagi i jeszcze raz lagi !! do dzwonić się nie można do nich , jedynie co im dobrze wychodzi o przypominanie o włacie kasy ! ODRADZAM !!
1
imi 2014-10-16 10:29:13
Byłem potencjalnym Klientem biznesowym dla nich. Infolinia nie przekazuje informacji dalej. Kierownictwo umawia się (dwa razy) a nie zjawia się - bo zapomnieli. Jeżeli na tym etapie olewają sprawę, nie będę się prosił o więcej.
Były pracownik ImperiumTV 2016-09-04 15:06:01
Jako były pracownik, stwierdzam, że firma nie oferuje stabilnego zatrudnienia, ani przyzwoitych zarobków. Dyrektor firmy nie posiada wykształcenia branżowego. Myśli, że pasja i wiedza z książek o zarządzaniu własnym biznesem, wystarczą, a tymczasem ciągle dokłada z własnej kieszeni, bo interes już od dawna nie idzie zbyt dobrze i jakoś nie daje mu to nic do myślenia. Co jakiś czas się przykłada i interesuje, ale to zawsze jest słomiany zapał i po kilku tygodniach wszystko wraca do słabej normy. W głównym biurze swojej własnej telewizji dyrektor bywa bardzo rzadko, kompletnie nie ma kontroli nad wydatkami firmy, a jeśli ma, to zarządza nimi słabo. Sam byłem świadkiem jak zamówiono tysiąc wizytówek dla każdego z kilku nowych pracowników. Na wizytówki trzeba było czekać miesiąc, a kiedy już przyszły, to kilka dni później zwolniono osoby, dla których te wizytówki zostały wydrukowane, więc kasa poszła w błoto. Dyrektor tylko chodzi i wygłasza efektowne frazesy, które gdzieś kiedyś przeczytał, brzmi to całkiem inteligentnie, ale szybko można rozpoznać, że to tylko puste cytaty, które nie mają żadnego związku z rzeczywistą konkretną wiedzą o branży. Wyniki firmy mówią same za siebie, dyrektor nie ma pojęcia o biznesie, w którym działa. Telewizja Imperium zbankrutuje prędzej czy później.
3
Ann 2016-11-07 14:29:21
Popieram poprzednią opinię. Dyrektor Telewizji Imperium często powtarza rzeczy typu: "Trzeba mieć otwarty umysł i być komunikatywnym", "Najlepiej, żeby pracownicy prześcigali się w nowych pomysłach i byli kreatywni", "Chciałbym, aby każde stanowisko pracy ciągle żyło i się rozwijało i było aktywne", "Wprowadzając nowe pomysły w firmie, każdego pracownika warto spytać o opinię", "Rób to co kochasz, a nigdy nie będziesz musiał pracować", "Pierwsze efekty pracy nowej osoby, widać dopiero po trzech miesiącach" itp. itd.

To wszystko brzmi całkiem rozsądnie, dzięki czemu dyrektor myśli, że jest inteligentnym biznesmenem z otwartym umysłem, ale zastanówmy się nad tym, przecież to wszystko są ogólniki, które można by przypisać dosłownie do każdej firmy w każdej branży. To nie jest konkretna fachowa wiedza o specyfice pracy w telewizji. Sama nieskromna nazwa tej stacji telewizyjnej, wskazuje, że dyrektor może mieć jakieś prywatne kompleksy i myśli, że zna się na własnym biznesie, podczas gdy jego pracownicy niezmiennie od kilku lat dostają bardzo niskie pensje i ciągle boją się czy firma przetrwa kolejny rok. Tyle ode mnie, wnioski polecam wyciągnąć samemu...
Zostaw swoją opinię o Imperium Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Czesław Chlewicki - Gliwice
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Imperium Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Czesław Chlewicki