EMD Studio Design Krzysztof Malawski

Warszawa

Opinie o EMD Studio Design Krzysztof Malawski

Klient 2012-02-10 21:12:08
Akurat wystarczy poczytać w internecie co to za gagatek ten Pan już od dawna jest kompletnie niewypłacalny i jest na bakier z prawem a specjalistę to tam może i mają nawet całkiem niezłego w oszukiwaniu ale tylko jednego bo to jednoosobowa firma.
1
Wierzyciel 2013-02-19 16:31:53
Każdemu w życiu może powinąć się noga ale trzeba umieć stawić temu czoła i chcieć naprawić swoje błędy jednak temu panu (celowo z małej litery bo na duża trzeba zasłużyć) zupełnie się nie chce. Najwyraźniej dobrze mu z tym, że ponaciągał ludzi i nie ma najmniejszego zamiaru niczego naprawiać. [usunięte przez moderatora]
1
Kolejny wierzyciel 2017-01-31 09:55:45
Jeśli nie wywiązuje się ze swoich zobowiązań wobec kontrahentów to jakim może być pracodawcą? Zapewne beznadziejnym, tak samo jak na swoje pieniądze latami czekają wierzyciele tak samo czekaliby pracownicy. Tego typu ludzi najlepiej omijać z daleka. Szkoda zdrowia dla pieniędzy więc ja odpuściłem ale zła karma i tak powróci a internet nie odpuszcza.
1
wierzyciel - jeden z wielu 2017-03-06 12:14:06
Notoryczny dłużnik który nie ma najmniejszej ochoty regulować swoich zobowiązań finansowych wobec kontrahentów zatem praca u takiego człowieka może wiązać się z nieregulowaniem swoich zobowiązań finansowych wobec pracowników.
Zostaw swoją opinię o EMD Studio Design Krzysztof Malawski - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EMD Studio Design Krzysztof Malawski