Myszkowski Auto-Serwis S.C.

Olsztyn

Opinie o Myszkowski Auto-Serwis S.C.

admin 2015-09-09 06:54:19
Masz już dość plotek na temat firmy Myszkowski Auto-Serwis S.C.? Wejdź na nasze forum i podziel się z innymi wiedzą.
Kaldron 2016-07-28 00:04:58
Solidny warsztat. Oddałem Toyotkę do roboty po wypadku. Odebrałem i nawet nie widać, że była bita. Bezgotówkowo i nic mnie nie obchodziło. Polecam.
Olsztyniak 2017-01-27 22:58:45
Oszust!!! Uwaga na OSZUSTA !!! Każe pracować po godzinach, tandetnie każe jak najtaniej i najszybciej naprawiać ludziom samochody, nie płaci za nadgodziny, arogancki, chamski typ, jak przychodzi do wypłaty kłuci się o każdą złotówkę zabiera kase za byle co. Tak więc zarabiając 2tys możesz zarobić 1600 bo np stwierdził że czegoś nie zrobiłeś... burak jakich mało
Olaf 2017-01-28 06:58:53
Oszust!!! Uwaga na OSZUSTA !!! Na początku jak oddajesz samochód z winy sprawcy czyli z OC to jest pięknie, facet opisuje pięknie to co jest do roboty i mówi o sobie w samych superlatywach oczywiście udziela niby gwarancji an 2 lata na lakier. Po odbiorze samochodu okazuje się że "mechanicy" uszkodzili samochód w innych miejscach , zabrudzenia od smaru na tapicerce i podsufitówce, połamane plastiki od ustawienia fotela oraz lakier nałożony tak że czujnik lakieru pokazuje bardzo niską wartość w stosunku do oryginalnych elementów. Części o których była mowa przed wstawieniem nie zostały wymienione ale za to faktura za malowanie z cenami wziętymi z kosmosu. Tragedia reklamowałem wszystkie uszkodzenia to mnie wyśmiał stwierdził że sam to sobie zrobiłem, lakier i gwarancja ? prosto w oczy usłyszałem że mogę sobie tym podetrzeć .... i jak chce mogę dochodzić praw w sądzie. OMIJAĆ tez psełdo warsztat!!! Oszust złodziej i kłamca .
Mechanik/blacharz 2017-09-19 17:13:39
Jako były pracownik, radzę się interesować się pracą bliżej centrum olsztyna ewentualnie w porządnych serwisach , same warunki pracy złe nie są, ale najlepiej jak nie wychodzi się z zakładu, za nadgodziny nie płaci, leci w przysłowiowe bambuko, zero szacunku mówiąc szczerze, kręci pod koniec dnia jak tylko może, wykorzystać własnych możliwości nie można ponieważ uważa że pracownik nie może mieć tak naprawdę racji, i to co ja widziałem co robiłem i jak był przykaz robić nie ma sensu , robić zrobić by nie było widać tak naprawdę tylko.
Zostaw swoją opinię o Myszkowski Auto-Serwis S.C. - Olsztyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Myszkowski Auto-Serwis S.C.