Unicredit Servizi Informativi S.A. Oddział w Polsce

Łódź

Opinie o Unicredit Servizi Informativi S.A. Oddział w Polsce

SekretnyPan 2013-06-05 21:22:31
Prawda, prawda na dodatek bardzo niskie zarobki jeżeli chodzi o stanowisko web developera... porażka, dynamika rozwoju też porażka... Firma nie jest dobra dla ambitnych... Jeżeli chcesz podnieść swoje kwalifikacje to z całą pewnością nie w tej firmie...
2
BezDuszny 2013-12-10 16:27:47
FIRMA DOBRA DLA STUDENTÓW!!! JEŻELI CHCESZ NAUCZYĆ SIĘ PROFESJONALNIE TWORZYĆ APLIKACJE WEBOWE. TO NIE IDŹ TUTAJ DO PRACY !!!
2
Marcin 2014-01-03 16:25:07
Pensje wysokie, firma uczciwie płaci za nadgodziny ... i to by było tyle jeśli chodzi o plusy. Więcej plusów nie ma. Klimat pracy gorzej niż fatalny. Wyścig szczurów, kolesiostwo i wygryzanie się nawzajem są na porządku dziennym. W dodatku jeden wielki bałagan i chaos. Praca w IT w systemie zmianowym, w zasadzie 24 h /dobę, co skutecznie utrudnia łączenie życia zawodowego z osobistym. Kadra menadżerska kompletnie od czapy; bardzo niekompetentna (dobierana wg klucza kolesiostwa, a nie wg kompetencji). Reasumując: Zdecydowanie nie warto. Szkoda zdrowia. No chyba że ktoś szybko chce się odkuć finansowo, to wtedy ok, ale na nie dłużej niż rok!
5
Mandżór 2014-06-24 07:19:31
Pensje wysokie ale chyba nie w łódzkim oddziale :-). (usunięte przez administratora)
2
KiedyśCośRobił 2014-07-03 20:57:25
Płaca bardzo słaba, bynajmniej w Łodzi.
1
zaskoczona 2017-05-05 11:34:08
Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej, ta firma to jakaś pomyłka. Manager na rozmowie powiedział, że z moi niemieckim, to w 3 tygodnie mnie wyszkolą do projektu, jednak gdy usłyszał, że min. 2500 zł netto chcę, to prawie z krzesła nie spadł i od razu zapytał czy ta kwota podlega negocjacji. ;) Za 2000 zł sąsiadka w KFC pracuje bez znajomości żadnego języka obcego po maturze. Wielki alarm, że brakuje pracowników z językiem niemieckim na rynku prazy, ale nie dziwie się, za 2000 zł netto nie znajdzie się wielu. Za taką pensję z bardzo dobrym językiem obcym pracują ci, którzy nie mają wyjścia i muszą w Sz-nie siedzieć. Unicredit za obsługę niemieckojęzycznego klienta w usługach bankowości taką stawkę proponuje, że pożal się .... Aha, po tygodniu oddzwonili już nie z informacją, że za dużo chcę zarabiać, tylko, że mój język jest za słaby na projekt. Gdzie właśnie dosłałam pozytywną odpowiedz w innej firmie z Poznania za większe pieniądze. Poinformowałam Panią rekruterkę, aby nie manipulowali informacją, bo nie jestem młodą panienką po licencjacie, aby takie pierdoły mi wciskać. :) Jeśli ktoś nie ma wyjścia i unicredit ma być mostem do innej lepszej pracy w IT, to spoko na pół roku ok.
4
Zostaw swoją opinię o Unicredit Servizi Informativi S.A. Oddział w Polsce - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Unicredit Servizi Informativi S.A. Oddział w Polsce