Mip Data Recovery Iwona Pietras

Warszawa

Opinie o Mip Data Recovery Iwona Pietras

Tony 2014-03-10 14:17:17
Jestem zadowolony, dane odzysakne szybko i profesjonalnie;_)
1
Moris 2016-02-02 01:17:39
Ja też jestem zadowolony, nie mogłem odzyskać w dwóch firmach a tu się udało.
Michał Starczak 2016-02-11 13:11:25
Nikt mi nie chciał odzyskać danych, jak dysk mi upadł to się zdenerwowałem i otworzyłem go. Każda firma do której zanosiłem odmawiała mi. Całe archiwum domowych zdjęć wydawało się stracone. Wydzwaniałem gdzie się da. W końcu zdecydowałem się wysłać dysk do MiP Data Recovery, gdzie udało się im wyciągnąć wszystkie moje zdjęcia. Jestem szczęśliwy. Życzę im tego samego.
Jacek M. 2016-10-01 18:44:32
Nie ma jak Kobieta prowadząca stricte technologiczną firmę. O ile wiem to jest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (po FV jaka dostałem). Firmę poznałem rok temu jak wylosowałem od komputer-świata bon na odzyskiwanie danych o wart 1000 zł. Hm pomyślałem, że mnie to nigdy nie spotka :) Ależ się myliłem. Bon na szczęście pokrył wydatki z nawiązką ale reszty nie dostałem :), bo była to suma 800 netto więc resztą zajęło się nasze kochane państwo. Jestem zadowolony i dlatego tez przypadkiem znów natknąwszy się na tutejszą obecność MiP-a, jeszcze raz chcę podziękować za pomoc.
Zostaw swoją opinię o Mip Data Recovery Iwona Pietras - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mip Data Recovery Iwona Pietras