Cns Centrum Napraw Serwisowych Jakub Jędras

Pabianice

Opinie o Cns Centrum Napraw Serwisowych Jakub Jędras

Mieczysław 2014-08-08 09:32:50
Mojej znajomej wzięli laptopa do naprawy i trzymali i trzymali... i zwodzili... kiedy wreszcie oddali, okazało się iż nie tylko nie jest naprawiony, ale i brakowało kilku części w środku... laptop do wyrzucenia... na roszczenia co do sposobu (nie)realizacji naprawy odzewem było nerwowe potraktowanie mojej znajomej. Nie polecam firmy! totalnie nieprofesjonalne podejście do klienta i jego problemu.. niestety...
3
Krzysztof 2014-10-27 00:19:14
Kupowałem w CNS cały zestaw do firmy. Świetnie mi doradzili, wszystko zgrali i zamontowali jeszcze przed czasem. Później jak miałem jakiekolwiek zapytania - odbierali telefony nawet po 20tej lub odpisywali w nocy na moje maile. Dla mnie super !!!
kolejny klient 2014-10-30 21:16:48
Dla mnie chlopaki z CNS-u wymiataja. Jako JEDYNI w Pabianicach naprawili mi mojego laptopa - fakt chyba ze 2 tygodnie czekałem (tłumaczyli brakiem czesci), ale laptop chodzi do dziś, a to bylo w styczniu.
Za kazdym razem jak dzwonie lub przychodze z problemem spotykam sie z rzetelna i RACJONALNA odpowiedzia na moj problem. Nie tak jak czesto sie slyszy w innych serwisach ze to moze byc to ...albo tamto...albo w ogole cos innego i tak na prawde nie wiadomo o co chodzi.
Polecam tą firmę, kupowalem u nich 2 komputery stacjonarne ktore chodza do dziś, rownież jako serwis są "z sensem" i nigdy nie mialem z nimi problemów.

Pozdrawiam
Zadowolony klient
Klient 2016-02-12 23:59:15
Zgadzam się z przedmówcą
1
Zostaw swoją opinię o Cns Centrum Napraw Serwisowych Jakub Jędras - Pabianice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cns Centrum Napraw Serwisowych Jakub Jędras