Biuro Turystyki i Transportu NOVUM TRAVEL

Więcbork

Opinie o Biuro Turystyki i Transportu NOVUM TRAVEL

marta 2014-05-07 23:05:55
rewelacja!
Byłam z tym biurem na kanonizacji JPII i nie ma w zasadzie nic na co można by narzekać, bardzo wygodny autokar, świetna organizacja, wszystko dopięte na ostatni guzik, bez stresu, organizator daje poczucie bezpieczeństwa, program wyjazdu naprawdę bogaty, zwiedziliśmy dużo miejsc pomimo trudnych warunków spowodowanych dużą ilością ludzi, cena konkurencyjna. Właściciel biura - widać że zna się na rzeczy, po prostu pasjonat :)
Polecam
2
cermit 2014-09-17 22:14:13
Polecam z czystym sumieniem. Veni,Vidi,Vici.Jak dla mnie fenomenalna organizacja,bez stresu,poczucie bezpieczeństwa,dużo znajomości w świecie i łatwość rozwiązywania jakichkolwiek problemów przez szefa biura.Wiele ciekawostek,widoków,informacji.Naprawdę super wyprawa.Myślę ,że jeszcze kiedyś uda mi się wyjechać z tym biurem.Jeszcze raz polecam,warto spróbować !!
Nie wiem jak w pracy,ale jako klient jestem pod wrażeniem!
1
Bernadeta 2016-11-04 13:15:01
Fascynacja, zauroczenie i profesjonalizm, to słowa, które cisną się na usta po podróży do Toskani z biurem NOVUM TRAVEL. Ta podróż to wielka, niezapomniana lekcja.
Z podziękowaniami i wielkim uznaniem Bernadeta Październik 2016
Zostaw swoją opinię o Biuro Turystyki i Transportu NOVUM TRAVEL - Więcbork
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro Turystyki i Transportu NOVUM TRAVEL