Biuro Podróży Andrzej Gołdyka TUI Centrum Podróży

Zielona Góra

Opinie o Biuro Podróży Andrzej Gołdyka TUI Centrum Podróży

Anna 2015-11-22 17:42:56
Ten Pan jest również właścicielem Scan Travel. No cóż, to taki cwany starszy Pan. Obiecuje nowym pracownikom mnóstwo szkoleń i wysokie zarobki, a tak na prawdę nie jest. Nie polecam pracy w tym biurze również ze względu na wrogą atmosferę jaka panuje między pracownikami. Dziewczyny są chamskie i obłudne. Również nie polecam klientą korzystania z usług. Opierają się głównie na opiniach z internetu a nie na własnym doświadczeniu.
5
Grosssi 2015-12-07 10:55:32
To prawda stary cwaniak i płaci tylko najniższą krajową. W dodatku jeszcze te przemądrzałe i aroganckie dziewczyny.
Ta praca jest dobra dla tych którzy nie maja gdzie iść i biorą to aby było.
NIE POLECAM!!!!
2
fvtrre 2016-01-30 16:57:00
Ostatnio ponownie pojawiła się oferta pracy w tym biurze. W sumie rekrutację pracownika prowadzą już 3 miesiące. Czyżby nikt kompetentny nie chciał tam pracować?
2
ZIELONA GÓRA 2016-03-23 17:07:52
Szczerze i uczciwie przestrzegam wszystkich przed tym pracodawcą!!! odradzam, odradzam i jeszcze raz odradzam.
Zgadzam się z opiniami zamieszczonymi powyżej, starszy pan, tylko na pierwszy rzut oka "kompetentny dyrektor" z wieloletnim doświadczeniem w branży turystycznej.
Niestety prawda jest zupełnie inna. Kilkakrotnie proponował mi pracę w swoim biurze, po czym zmieniał zdanie, wykręcał się z obietnic.
Obiecuje karierę na wysokim poziomie, ale to są tylko słowa.
Fakty natomiast są zupełnie inne. Nie jest uczciwy, ani prawdomówny.
Jego ulubionym zajęciem jest wydzwanianie grubo po 21 wieczorem na dłuuugie i szczere rozmowy , które nie przynoszą żadnych efektów!!!
W dodatku pracownica Kalina na Placu Pocztowym jest tak zarozumiała, arogancka,że nie można na nią patrzeć!!!
Cała ta firma to jeden wielki niewypał.
Współczuje tym , którzy jednak zdecydowali się na pracę w jego biurach.
Widocznie poszli tam z wyboru, bo w obecnym okresie nie mieli nic lepszego na "oku".
Pozdrawiam wszystkich czytelników :)
ocena : NIEDOSTATECZNY
3
babeczka 2016-03-23 18:53:07
...Boże co za brednie tu wypisujecie!!ten pracodawca i to biuro jest najlepsze w Zielonej Górze, wiem coś o tym, a może więcej nie coś..... biuro istniej już wiele lat i to już o czymś świadczy!!....myślę, że te wszystkie poprzedzające mój komentarze, napisała ta sama osoba w jednym celu... najgorsze jest to, ze nie mają one nic wspólnego z prawdą...ten "starszy pan" jest świetnym fachowcem, który zjeździł niemal cały świat a poszukuje pracownika, który po prosu zechce się uczyć i pracować a nie tylko wymagać!czy to coś złego ??!!
5
Pracownik biura 2016-04-10 12:53:05
Droga Patrycjo oraz pozostałe inne osoby, które starały się u nas o pracę jednak jej nie otrzymały, bo jak widzę tylko takie się tutaj wypowiadają.
Rozumiem rozgoryczenie, natomiast nie rozumiem jak można pisać takie bzdury nie mając żadnych podstaw w postaci zatrudnienia w naszej firmie!
Owszem mamy wysokie wymagania ale podyktowane są one troską o naszych stałych klientów i profesjonalizmem jakim chcemy ich otaczać świadcząc usługę turystyczną i spełniając ich podróżnicze marzenia. Nie wymagamy nie wiadomo czego a tylko chęci, pasji i uczciwego podejścia do pracy oraz ambicji, uśmiechu, życzliwości i empatii czyli cech niezwykle ważnych w tej branży. Nie wymagamy doświadczenia i znajomości branży bo tego świetnie możemy nauczyć – mamy wieloletnich pracowników, którzy są skarbnicą wiedzy trzeba tylko CHCIEĆ z niej skorzystać. Niestety większość z kandydatek nie spełniła podstawowych kryteriów/cech osobowości i dlatego tak długo trwała rekrutacja - wymagania, często bardzo wygórowane, wobec pracodawcy mają wszyscy ale żeby coś z siebie dać to już niekoniecznie. Sytuacja jednak trochę się zmienia jeśli ktoś mówi, że ma jakiekolwiek doświadczenie i pracował już wcześniej w tej branży. Proszę wybaczyć ale mamy wtedy prawo wymagać od takich osób choćby podstawowej wiedzy geograficznej, obsługi systemów rezerwacyjnych oraz znajomości sprzedawanego produktu turystycznego, na kierunkach na których był osobiście a także komunikatywnej znajomości chociaż jednego języka obcego (angielskiego/niemieckiego) - powyższe kandydatki, które chwaliły się owym doświadczeniem nawet w podstawowym zakresie nie potrafiły spełnić powyżej wymienionych wymagań. Proszę się więc nie dziwić, że odmówiono im pracy. Nieuczciwe jest więc wypisywanie w internecie pod przeróżnymi pseudonimami zmyślonych rzeczy, które nie miały miejsca - takie osoby na pewno nie znajdą pracy w turystyce z takim podejściem i z takimi cechami charakteru. Jesteśmy wymagający ale zawsze szczerze i uczciwie
4
ciąg dalszy 2016-04-10 12:56:08
rozmawialiśmy z kandydatkami o zakresie obowiązków związanych z pracą u nas – nie ma to nic wspólnego z arogancją, zarozumiałością i obłudą. Dbamy w równym stopniu o dobro naszych klientów oraz o świetną atmosferę w pracy dlatego też możemy pochwalić się tak długoletnim doświadczeniem i tradycją tego biura i miejsca oraz sporą grupą lojalnych klientów. Wszystkim wypisującym tu swoje uwagi i opinie życzę jednak powodzenia w tej branży, możemy się tylko cieszyć z konkurencji na takim poziomie. Pozdrawiam
7
Zostaw swoją opinię o Biuro Podróży Andrzej Gołdyka TUI Centrum Podróży - Zielona Góra
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro Podróży Andrzej Gołdyka TUI Centrum Podróży