Medax-Trans S.C. Przewóz Osób Chorych

Łódź

Opinie o Medax-Trans S.C. Przewóz Osób Chorych

admin 2015-09-08 21:47:42
Chcesz opowiedzieć innym jak pracowało ci się w firmie Medax-Trans S.C. Przewóz Osób Chorych? Zapraszamy na nasze forum.
PIT60 2016-05-25 17:45:46
Witam,
Pracowałem w tej firmie w latach 2012-2013 jako lekarz zespołu"S".To co przeżyłem i widziałem jest trudne do opisania.Przeżyłem horror "live" pod każdym względem.
A było to co następuje:nigdy nie wypłacane wynagrodzenie na czas-minimum opóżnienia miesiąc,czasami dochodzące do 3 miesięcy,wiecznie drące się dyspozytorki "że wszystko za wolno",ciągłe przedłużanie dyżurów bez zgody zespołu,rozsypujące się stare karetki często bez ogrzewania lub z włączonym na stałe nawet latem.To samo dotyczy pracy ratowników medycznych i kierowców.Kompletny brak szacunku dla pracowników,wieczne wlepiane kary dla ratowników i kierowców,tym pierwszym za brud w dziale sanitarnym lub za zepsucie sprzętu,który i tak był wcześniej zepsuty,a kierowcom za przekraczanie prędkości dozwolonej przez właścicieli,kary za rzekome zepsucie już rozwalonych karetek,wreszcie kary za zbyt wolne jeżdżenie lub rzekomy brud w dziale kierowcy.SERDECZNIE O D R A D Z A M pracę w tej firmie na jakimkolwiek stanowisku.Obecnie jestem z tą "firmą " a sądzie o odsetki za opóżnione wypłaty przez 2 lata.Aha od 2013 roku tam nie pracuję ,a tam się nic nie zmieniło-wiem bo pracuję w szpitalu gdzie MedaxTrans świadczy swoje luksusowe usługi.Pozdrawiam PIT 60.
doktorek 2016-06-25 05:20:30
Pracuje w tej firmie jako lekarz na zespole S. Praca jak praca, czasami niezły z.......l, ale czasami nocka przespana lub trochę przerw w ciągu dnia. Oczywiście trzeba to lubić, że nie siedzi się za biureczkiem jak w POZ-cie. Kasa może nie na koniec miesiąca tylko w ciągu 2-3 tygodni ale pewna i nienagorsza.
1
PIT 60 2016-09-12 14:26:23
Odradzam pisanie opinii samemu o sobie,bo to wali z takstu aż chuczy...dopisz nick nie doktorek tylko "były doktorek dudek"(Hi,Hi,Hi)
Trudno być nawet niezadowolonym z tej roboty-to jest ciągła rozpacz i załamka na każdym froncie-tak finansowym jak zawodowym.Acha a nockę to można przespać jak się jest zepsutą karetką a nie pracownikiem tego obozu pracy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
PIT60 2016-09-12 14:31:14
No i chyba ci się pomyliły miesiące z tygodniami...bo kasa nie za 2-3 tygodnie,tylko za 2-3 miesiące,a do tego nie niezła tylko psia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Najniższe stawki na rynku....a przechodzące tylko dlatego,ze pracują tam albo stażyści albo ci którzy o niczym nie mają pojęcia lub kobiety,-ratoowniczki których systemowe ratownictwo nie przyjmuje.
1
Były doktorek dudek 2017-02-15 18:13:38
Panie Piotrze miał Pan to odszczekać, hi, hi
Zostaw swoją opinię o Medax-Trans S.C. Przewóz Osób Chorych - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Medax-Trans S.C. Przewóz Osób Chorych